Ave Maria University

Ave Maria University

Ave Maria University

Введення

Ave Maria University - католицький вищий навчальний заклад, присвячений Марії Божій Матері, натхненний святим Іоанном Павлом ІІ та Святою Терезою з Калькутти та присвячений формуванню радісних, навмисних послідовників Ісуса Христа через Слово і Таїнство, стипендію та служіння.

Ave Maria University пишається своєю католицькою ідентичністю. Преосвященний Френк Дж. Деван, єпископ Венеціанської єпархії у Флориді, заснував Ave Maria University як Католицький Університет згідно з правилами Кодексу канонічного права. Визнання університету Ave Maria University католицьким університетом надається завдяки прагненню університету продовжувати керуватися вченнями католицької церкви та вірністю апостольській конституції Ex Corde Ecclesiae.

"Університет дає настільки чітке вираження місії католицької освіти". (Вільям Кардинал Левада, префект Конгрегації доктрини віри)

"І сьогодні, тут, на Аве Марії, тут, на південному заході Флориди, Церква жива і молода". (Архієпископ Маямі Томас Венскі)

"Якщо коли-небудь існувала установа, яка відображала дух покоління Івана Павла II, це Ave Maria University ". (Карл Андерсон, Верховний лицар лицарів Колумба)

Ave Maria University заснований у вірності Христу та Його Церкві у відповідь на заклик Ватикану II до більшого свідчення в сучасному суспільстві, продовжує викладати, досліджувати та навчатись на бакалаврському та аспірантському рівні згідно з традицією католицької думки в як національних, так і міжнародних. Своєю місією Університет бере на себе спонсорство навчальної програми з гуманітарних наук, присвяченої, як це сформульовано в апостольській конституції Ex Corde Ecclesiae, розвитку людської культури, сприянню діалогу між вірою та розумом, формуванню чоловіків і жінок у інтелектуальні та моральні чесноти католицької віри, а також для розробки професійних та допрофесійних програм у відповідь на місцеві та суспільні потреби. Будучи інституцією, відданою католицьким принципам, Університет визнає важливість створення та підтримання середовища, в якому віра інформує про життя громади та виражається у всіх її програмах. Університет визнає центральну та необхідну роль ординарія Венеціанської єпархії у просуванні та сприянні збереженню та зміцненню католицької ідентичності університету.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Ave Maria

    Avenue Maria Boulevard,5050, 34142, Ave Maria

    Запитання