© Eli Haney, Northwest University photographer
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Введення

Ласкаво просимо Діна

CAS Дін Пітер Старр

The Коледж мистецтв і наук в американському університеті пропонує Вам складною гуманітарну освіту в жвавому і різноманітного спільноти студентів з усіх 50 штатах і 150 країн. Коледж мистецтв і наук Факультет включає в себе на національному та міжнародному відомих художників, науковців та вчителів, скоєних інноваційних підходів до навчання і досвіду в галузі досліджень і творчих починаннях. Щороку світові лідери, шановні вчені з інших інститутів, а також відомі практикуючі в своїх областях прийти до кампусу заохочувати відкрите обговорення з актуальних питань і викрити студентів до передові розробки у своїх областях.

Вибираєте Ви встановлений бакалавра головну або поле аспірантурі або створити свій власний міждисциплінарний ступінь, ви будете брати участь у серйозних інтелектуальних запит в класі. Ви будете користуватися широким спектром стажувань та діяльності громадських робіт в галузі мистецтва, освіти, гуманітарних наук, природничих наук і соціальних наук у Вашингтоні, округ Колумбія, і є можливість-самостійно або у співпраці з членом факультету до участь у науково-дослідних і творчих починаннях, а також у багатьох клубах, студентських заходів, і сервісних організацій на території кампуса AU.

Ваш досвід всередині і за межами класної кімнати створить широке бачення і розуміння вам потрібно буде, щоб бути успішним у вашій майбутній кар'єрі і стати освіченою і відповідальним громадянином світу.

Місія і Факти

The Коледж мистецтв і наук присвячена передового досвіду у викладанні, стипендії, мистецтва і сервісу для своїх місцевих, національних та міжнародних співтовариств.

Коледж пропонує багатий освіту в галузі гуманітарних та природничих наук для всіх студентів Американського університету, пропонуючи складні програми навчання для своїх спеціальностей бакалаврату та магістратури; і сприяє видатну дослідження, практика, і творчу діяльність.

Коледж прагне до основних цілей ліберального освіти: сприяння вільному і раціонального дискурсу, сприяючи розумінню різноманітності людського досвіду, забезпечуючи критичні інтелектуальні навички, необхідні для навігації швидко мінливий світ, і інтеграції знань з різних дисциплін.

історія

Глобальний прогноз, практична ідеалізм, пристрасть до державній службі: Вони частина Американського університету сьогодні, і вони були в повітрі в 1893 році, коли АС був зафрахтований Конгресом. Джордж Вашингтон мріяв про "національному університеті" у столиці країни. Але він взяв Джон Флетчер Херст заснувати університет, який, багато в чому, втілює цю мрію.

Президент Вудро Вільсон офіційно відкритий університет 27 травня 1914, а перші аспіранти були допущені. Коледж вільних мистецтв був створений в 1925 році, з перших студенти 75 визнав, що падіння.

Протягом всієї історії Американського університету, Коледж мистецтв і наук змінила свою назву кілька разів. Спочатку відомий як "інститут вільних мистецтв", назва була змінена на "коледж мистецтв і наук" в 1939 році. Протягом короткого періоду він був відомий просто як "Бакалаврат коледжі", поки ім'я не був перетворений назад в "Коледжі мистецтв і наук" в 1956 році.

Найбільший школи або коледжу в американському університеті, коледжі мистецтв і наук в даний час має 2,931 студентів, 339 штатних викладачів та більше 150 ступенів, пропонованих. У той час як в коледжі постійно зростає, прихильність сприянню вільної і раціонального дискурсу, сприяючи розумінню різноманітності людського досвіду, забезпечуючи критичні інтелектуальні навички, необхідні для навігації швидко мінливий світ, і інтеграції знань з різних дисциплін ніколи не змінюється.

Розташування

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

Запитання