Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Введення

Маючи досвід, який перевищує шістдесят років, Автономний університет Тамауліпаса (UAT) є найсильнішим, найширшим та найпрестижнішим вищим навчальним закладом в Тамауліпасі, бастіоном покоління знань із цінностями.

Його місія полягає у підготовці висококваліфікованих фахівців, проведенні наукових досліджень, що сприяють покращенню умов життя в суспільстві, а також збереженню та розповсюдженню культури, науки та мистецтва.

У північних, центральних та південних регіонах штату заклад має двадцять шість кампусів, три мовні центри та одинадцять дослідницьких центрів, розкинутих у восьми кампусах, а також сім навчальних підрозділів для постійної освіти. Це дозволяє йому надавати освіту та мультидисциплінарні послуги по всьому Тамауліпасу, стаючи таким чином рушієм державного та регіонального розвитку.

Він є членом Національної асоціації університетів та вищих навчальних закладів та Консорціуму мексиканських університетів, а також Мексиканської асоціації центрів розвитку малого бізнесу. Крім того, він визнаний Національною радою зі стандартизації та сертифікації трудових навичок як орган сертифікації.

Кількість учнів, які навчаються в UAT, становить близько сорока тисяч студентів; з них майже тридцять сім тисяч відповідають університетському рівню, що становить третину від загальної кількості студентів, які відвідують вищий рівень у штаті.

Розташування

Розташування
 • Ciudad Victoria

  Mariano Matamoros,S/N, 87000, Ciudad Victoria

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання