American Institute of Applied Sciences in Switzerland

American Institute of Applied Sciences in Switzerland

American Institute of Applied Sciences in Switzerland

Введення

AUS.swiss/about-ranking"}" />

QS World University Ranking 2023
/ https://aus.swiss/about-ranking

Про AUS

American Institute of Applied Sciences in Switzerland ( AUS ) є приватним і повністю акредитованим закладом вищої освіти, який пропонує програми бакалаврату та магістратури з вивчення ділового адміністрування разом із пропозиціями кількох галузевих спеціалізацій.

AUS співпрацює з Університетом Тіффін у Сполучених Штатах, що дозволяє студентам AUS отримати подвійний ступінь в обох університетах. Крім того, AUS пишається тим, що його визнано офіційним уповноваженим навчальним центром IATA (Міжнародної асоціації авіаційного транспорту), який пропонує студентам декілька варіантів побудови та розвитку своєї кар’єри в авіації.

Усі курси викладаються англійською мовою провідними міжнародними бізнесменами, які привносять у свої аудиторії великий досвід викладання та ведення бізнесу. Використовуючи свої зв’язки, наші професори запрошують лідерів галузі для лекцій і виступів, приносячи додатковий практичний досвід і знання в заклад.

AUS студенти представляють понад 45 національностей з Азії, Європи, Африки на південь від Сахари та регіону MENA, діляться своїм досвідом, культурними перспективами та різноманітним досвідом роботи, підтримуючи глобальну перспективу AUS .

AUS зареєстровано згідно зі швейцарським законодавством і визнано Департаментом освіти кантону Во як Інститут вищої освіти. AUS є членом Швейцарської федерації приватних шкіл ( FSEP ) і Швейцарської приватної школи ( AVDEP ). AUS акредитований IACBE ( Міжнародна рада з акредитації бізнес-освіти ) та Рада з акредитації вищої освіти (CHEA).

Спеціалізації подвійного ступеня AUS додатково акредитовані Комісією з вищого навчання (HLC) і Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP)

Глобальна співпраця

Сучасні випускники повинні конкурувати на ринку праці, який вимагає сильних технічних навичок на додаток до основних бізнес-знань і компетенцій. Ми гарантуємо, що наші студенти мають доступ до найсучасніших інструментів у світі бізнесу, приєднавшись до IBM Academic Initiative і ставши авторизованим навчальним центром Apple.

180489_UniversityRanking.png

Місцезнаходження

American Institute of Applied Sciences in Switzerland розташований у центрі міста Ла-Тур-де-Пейц на Швейцарській Рив’єрі, яке розташоване в кантоні Во, у франкомовній частині Швейцарії. AUS надає студентам з усього світу можливість отримати справді видатний глобальний академічний бізнес-досвід. Сам кампус розташований у маленькому та чарівному містечку Ла-Тур-де-Пейз, неподалік від Женевського озера. Географічне розташування дозволяє нашим студентам по-справжньому насолоджуватися та досліджувати всю природу Швейцарії. Оскільки Женева знаходиться за 50 хвилин їзди, а Лозанна лише за 25 хвилин їзди від La Tour-de-Peilz.

Сама Швейцарія розташована в самому серці Європи, що дозволяє студентам подорожувати та досліджувати найближчі сусідні країни, такі як Німеччина, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Португалія, Чехія та багато інших захоплюючих країн світу. Європа. Досвід навчання за кордоном у Швейцарії – це щось справді чудове та надзвичайне.

184289_AmericanUniversityofAppliedSciencesInstituteinSwitzerlandLocation.png

Причини для навчання в AUS

1. Якісна освіта

Пориньте в яскраве навчальне середовище, де досконалість панує безмежно, а можливості для особистісного зростання є багатими. Маючи сильну світову репутацію центру передового освітнього рівня, Швейцарія надасть вам освіту світового рівня. Отримайте унікальне поєднання американської та швейцарської навчальних програм у інтимній навчальній обстановці, де невеликі розміри класів (лише 20 студентів у класі) дозволяють персоналізоване наставництво та поради від викладачів. Завдяки співвідношенню викладачів і студентів 1-7 ви будете насолоджуватися тісними робочими стосунками з вашими викладачами, відкриваючи двері в світле майбутнє.

2. Інтерактивне навчальне середовище

Динамічна та інтерактивна атмосфера навчання в AUS , яка сприяє зростанню та успіху. Завдяки невеликим розмірам класів ви отримаєте індивідуальну увагу та коучинг, що дасть вам інструменти, необхідні для процвітання. Приєднуйтесь до спільноти мотивованих студентів, які прагнуть вчитися, брати участь і надихатися. Отримайте нескінченні можливості для залучення та дослідження та готуйтеся злетіти!

3. Навчіться бізнесу

Відчуйте унікальну освіту, де теорія стає практикою. Наші професори не просто науковці, вони є живими прикладами успіху, втілюючи свій професійний досвід у життя в класі. Ви підете не просто з інформацією, а й з повним розумінням того, як застосувати свої знання в реальному світі. Будьте готові до успіху в динамічному, практичному навчальному середовищі, яке виведе вас на нові висоти.

4. Полікультурне середовище

Розширюйте свої можливості як світового лідера та громадянина, навчаючись у різноманітному мультикультурному середовищі. В AUS ви станете частиною живої спільноти, що складається з понад 45 національностей, що дозволить вам розширити свої перспективи та отримати глибоку оцінку культурного розмаїття. Пориньте в спільноту, яка шанує відмінності та дає вам змогу процвітати в сучасному взаємопов’язаному світі. Приєднуйтесь до нас і станьте всебічно розвиненою людиною, орієнтованою на глобальний розвиток!

5. Відповідна та цілеспрямована навчальна програма

Навчання в мультикультурному середовищі Академічна програма в AUS була перероблена та створена, щоб гарантувати, що вона актуальна для бізнес-середовища, яке постійно змінюється, і що студенти закінчують навчання з критично важливими навичками, необхідними для працевлаштування. Навички 4IR студентів AUS розвиваються через навчання на практиці та застосування, а також через зворотний зв’язок та коучинг. Кожен курс включає в себе теорію, а також розвиток твердих і м'яких навичок за допомогою двох експериментальних можливостей навчання, таких як:

 • Симуляції

 • Презентації - індивідуальні та / або групові

 • Тематичні дослідження

 • Проекти - індивідуальні та / або групові

6. Підтримка студентів

В AUS ми прагнемо зробити перехід іноземних студентів до кампусу плавним. Від отримання студентського дозволу на проживання до пошуку ідеального житла ми надаємо активну підтримку та керівництво на кожному кроці. Дозвольте нам допомогти вам улаштуватися та зосередитися на тому, що справді має значення – вашій освіті та зростанні.

Ступені та спеціалізації AUS

American Institute of Applied Sciences in Switzerland пропонує низку ділових ступенів бакалавра та магістра та спеціалізацій.

В AUS ми співпрацюємо з провідними світовими організаціями, щоб запропонувати нашим студентам унікальну можливість отримати більше, ніж просто диплом.

Подвійний ступінь

160078_tiffin-university.png

Студенти American Institute of Applied Sciences in Switzerland можуть вирішити спеціалізуватися та здобути програму подвійного диплому в університеті Тіффін, розташованому в Сполучених Штатах Америки.

Університет Тіффін акредитований Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP), Комісією з вищого навчання ( HLC ), одним із шести регіональних агентств з акредитації США та Департаментом вищої освіти Огайо.

Більшість урядів у всьому світі визнають акредитацію HLC, і тому вони визнають подвійні ступені AUS .

Статистика

 • Іноземні студенти:

  80%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  7 до 1

Стипендії та фінансування

Стипендіальні можливості

Студенти, які подали заявку до American Institute of Applied Sciences in Switzerland , можуть паралельно подати заявку на часткові стипендії на основі заслуг і потреб, які можуть покривати до 20% плати за навчання, якщо студенти відповідають вимогам.

Рейтинги

QS World University Ranking 2023 - American Institute of Applied Sciences in Switzerland

Рейтинг QS Stars 2022

American Institute of Applied Sciences in Switzerland отримав чотиризірковий рейтинг у рейтинговій системі QS Stars 2022 .

AUS був нагороджений найвищим можливим рейтингом у п'ять зірок у категорії спеціалізованих критеріїв навчання, бізнесу та менеджменту.

AUS отримав чотири зірки за об’єкти, включаючи приміщення кампусу, спортивні споруди та житло для студентів. Ми раді отримати це визнання, оскільки наші приміщення нещодавно були відремонтовані, і ми прагнемо покращити середовище, щоб задовольнити потреби наших студентів і викладачів.

Крім того, AUS отримав чотири зірки за здатністю до працевлаштування, що свідчить про чудовий рівень працевлаштування випускників і репутацію роботодавця.

Крім того, рейтинг QS Stars Rating знаменує значне міжнародне визнання, розкриваючи наші основні сильні сторони та надаючи нам інструмент для постійного прогресу та розвитку.

American University in Switzerland Ranking 2022

Розташування

 • La Tour-de-Peilz

  Chemin du Levant 5, 1814, La Tour-de-Peilz

Запитання