Keystone logo
American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

Введення

Місія

The Американський університет в Рас-Аль-Хайма (AURAK) є незалежною, громадською, державної власності, некомерційна, спільне навчання установа, яке пропонує для студентів і випускників градусів. AURAK є вищим навчальним закладом, який забезпечує комплексні навчальні програми, засновані на моделі для Північної Америки і культурними особливостями регіону Перської затоки. Його студентські програми поєднують сильне заземлення в головній темі з широким загальною освітою, і його аспіранти програми підготовки студентів до вимог професійного життя.

AURAK прагне до найвищих стандартів викладання, наукових досліджень, етики та заслуги перед суспільством, а його випускники готові бути добре обізнаним, вдумливі, творчих і відповідальних осіб.

Зір

Американський університет Рас-Аль-Хайма стане провідним вищим навчальним закладом через вплив його освіти і наукових досліджень по регіону.

Стратегічні цілі

Розробка інноваційних, складні і високоякісні академічні програми, які мають відношення, попитом, і встановити університет на передньому краї освіти в ОАЕ і регіоні.

Створення середовища навчання особистісно-орієнтований, що просуває передові навички критичного мислення, заохочує творчість і прищеплює прагнення до безперервного навчання.

Створення середовища, яка цінує розмаїтість, сприяє культурному взаєморозумінню і сприяє розширенню можливостей цивільної відповідальності.

Підтримувати програму студентського життя, яка фокусується на потребах студентів: той, який робить їх здатними адаптуватися до різних культур професійно, глобального навколишнього середовища, а також становлення відповідальних громадян.

Підтримка і заохочення особового і професійного розвитку викладачів і співробітників, щоб реалізувати свій потенціал і внести свій вклад в місії університету.

Встановлення зв'язків та зв'язків з регіональними та міжнародними підприємствами та освітніми установами для задоволення взаємовигідних потреб і реагувати на виникаючі тенденції.

Розвиток потенціалу для розширення знань і створення стійких умов шляхом проведення відповідних досліджень, яка служить емірату Рас-Аль-Хайма, більшою області, і весь світ.

Розробка і підтримка контролю якості та інституційної ефективності системи, яка здійснює університет в поточних, інтегрованих, общеінстітуціональние, науково обґрунтованих заходів, які призводять до поліпшення якості інститутів і продемонструвати ефективне виконання місії університету через своїх стратегічних цілей.

Стимулювання динамічного професійного розвитку для клієнтів і громадських робіт для задоволення потреб бізнесу, уряду та школи в Рас-Аль-Хайма і спільноти емірату.

Величини

Люди

Для того, щоб створити середовище навчання студента, який розвиває соціальне і культурне розуміння індивідуального зростання і турботи про інших; побудувати навички незалежності, самостійного напрямку, критичного і рефлексивного мислення, інновацій та підприємництва; завербувати високої якості викладачів і співробітників, отримуючи вигоду і визнання їх вкладу.

Якість

Для того, щоб запропонувати високоякісні академічні та професійні програми, які будують майстерність і відданість протягом усього життя.

Стипендія і науково-дослідний

Для просування знань шляхом виявлення, поширення і застосування.

культурної автентичності Для того, щоб служити в якості центру для культурного діалогу і взаєморозуміння, заохочення культурної спадщини, а також в якості ресурсу спільноти для розвитку мови.

заручини

Для того, щоб дати можливість студентам, викладачам і співробітникам внести свій вклад у вирішення локальних, регіональних і глобальних проблем, і пропонують можливості для взаємодії з спільнотою; підтримувати партнерські відносини зі школами, вищими навчальними закладами, місцевими та регіональними органами влади, бізнесу і промисловості.

Поліпшення і продуктивності

Для того, щоб домагатися постійного вдосконалення за рахунок відображення, оцінки та підвищення якості, настройка і нагородження високі стандарти, і, будучи активним, ефективним і ефективним в контексті високої якості.

Свобода викладання

Для того, щоб створити атмосферу відкритої, критичної думки, дізнання та обміну ідеями, терпимості до розбіжних поглядів і переконань.

Чесність

Для підтримки високих стандартів чесності та прищепити ці стандарти в якості важливого значення для підтримки людського існування.

підприємливий

Для оцінки інновацій та підприємництва в навчальній, науковій, обслуговування та інших підприємств.

Глобальний

З метою сприяння міжкультурному розумінню, знання і громадянство сприяння миру і процвітанню в інтересах сталого майбутнього.

Запитання