Augustine Institute

Augustine Institute

Augustine Institute

Введення

Augustine Institute заснований у 2005 р. Під архієпископом Чапутом у Денвері, штат Колорадо докторами Тімом Грей та д-ром Джонатаном Рейесом, обслуговував потреби вірних мирян у Новій Євангелізації протягом 14 років.

Серед наших випускників ми зараховуємо деяких великих чемпіонів за останні кілька десятиліть у Церкві. Сьогодні, на додаток до Вищої школи, Augustine Institute розробив найкращий вміст, який охоплює католиків на всіх етапах їхньої віри - від видання книг до розробки парафіяльних програм, побудови стратегічного партнерства в Церкві та таких технологічних платформ, як FORMED.

У 2015 році ми об’єдналися з католицькими ЗМІ Lighthouse, допомагаючи продовжувати наші зусилля з євангелізації завдяки глибокій бібліотеці контенту, євангелістам у парафіях по всій країні та чудовим партнерством з такими організаціями, як Ignatius Press. На основі цих відносин ми розробили ФОРМОВАНУ платформу, яка об’єднує понад 60 католицьких апостольств, охоплює 900 000 католиків-мирян та перебуває у понад 5000 парафій.

Наші спеціалізовані співробітники, керовані нашою командою керівних керівників, об’єднують багаторічний досвід, щоб продовжувати рухати Нову Євангелізацію вперед шляхом ортодоксального навчання та інноваційних підходів.

Розташування

  • Greenwood Village

    South Syracuse Way,6160, 80111, Greenwood Village

    Запитання