Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Введення

Atlantic University College це некомерційний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на галузі цифрових мистецтв та наук, заснований у 1983 році.

про мрію полковника Рамона Баркина та доктора Терези де Діос Унануане. Він розпочав свою діяльність у Гуайнабо, де ще не було університету, у 1984 році зі 125 студентами, і він розташований у центрі міста.

Це перший заклад вищої освіти, створений у цьому муніципалітеті під назвою Атлантичний коледж, який згодом перетворився на Атлантичний університет

Коледж у 2011 році. Він отримав премії Emmy® та Telly Awards за анімаційні постановки.

Рада вищої освіти дозволила їй розпочати діяльність із вченими ступенями та ступенями бакалаврату у 1983 р., Пізніше, у 2001 р., Вона мала право пропонувати аспірантуру.

У міру зростання можливостей навчання, Atlantic University College зростав разом із ними і пропонує своїм студентам персоналізоване емоційне середовище, яке також дозволяє їм цілісно розвиватися як особистість. Вона усвідомлює свою прихильність пропонувати освіту, яка заохочує досконалість у кожній своїй галузі викладання в галузі цифрових мистецтв та наук, в якій вона успішно позиціонувала себе та на будь -якому іншому ринку, що розвивається, всередині та за межами нашої країни. країни.

Академічні пропозиції відповідають інституційній філософії, що ґрунтується на принципах доступності для всіх людей та пристосованості до потреб спільноти, а також у гармонії з вимогами гуманістичних, наукових та технологічних знань, необхідних для конкурентоспроможного індивіда у спільноті. глобальні, у межах цифрового мистецтва та наук.

Кошти, отримані Установою, дозволили розвитку 28 високотехнологічних лабораторій відвідувати ту академічну пропозицію, яку вона пропонує, та підтримувати процес викладання відповідно до своєї інституційної місії.

Розташування

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    Запитання