© Penn State Great Valley
Atlantic International University Masters Programs

Atlantic International University Masters Programs

Atlantic International University Masters Programs

Введення

Наука ще не відкрила точного механізму, за допомогою якого людина навчається. Однак визнається, що акт навчання є ендогенним (зсередини), а не екзогенним. Цей факт є основним обґрунтуванням "дистанційного навчання" загалом, а також усіх дипломних програм, запропонованих Атлантичним міжнародним університетом.

Різниця в АІУ

Поєднання основних принципів студентського «самовчення» (з керівництвом), спільної розробки навчальної програми, унікальної для кожного студента, та гнучкості часу та місця навчання забезпечують ідеальне середовище для навчання тим, що ми вважаємо. Він створений з метою задоволення індивідуальних потреб та забезпечення особистісного розвитку кожного учня. Атлантичний міжнародний університет існує як інститут експериментального навчання та нетрадиційної освіти на відстані. Класів немає, відвідування не потрібно.

Місія

Бути вищим навчальним закладом, зацікавленим у створенні альтернатив культурного розвитку, які, можливо, будуть підтримуватися з метою ефективнішого управління світовим селом та його оточенням; здійснення прав людини та громад через різноманітність з кінцевою метою задоволення та еволюції світу.

Бачення

Розширення можливостей особистості щодо зближення світу завдяки стійкому освітньому проектуванню, заснованому на андрагогіці та онкології.

Служба АІУ

Наша головна мета в Атлантичному міжнародному університеті - це розміщення дорослих студентів відповідно до їхніх індивідуальних потреб. З цієї причини наші дипломні програми є гнучкими і розроблені для прискореного завершення.

Наші програми заохочують студентів демонструвати свою компетентність шляхом самостійного навчання, читання та досліджень у своїй галузі дослідження. AIU пропонує освітні можливості в Сполучених Штатах для дорослих з усього світу, щоб вони могли краще використовувати свій власний потенціал для управління своїм особистим, глобальним культурним розвитком. Це актуалізується шляхом оцінки їхніх повноважень на здобуття ступеня бакалавра, магістра та / або доктора наук, а це також передбачає здатність до стійких результатів, заснованих на результатах. Основоположною віссю такої філософії є самоактуалізовані знання та інформація, без місця для застарілості, яка вбудована в систему дистанційного навчання, засновану на андрагогіці та онкології.

Кінцева мета цієї парадигми - розширити можливості учнів та допомогти їм скористатися величезним набором ресурсів із світового середовища, щоб усунути нинішній континуум бідності та обмежень. З цією метою, залежно від обставин, студенти можуть перетворювати своє минуле на самохідний модуль зростання постійно в русі, подалі від акредитованих, традиційних систем, що сприяють обмеженню та поступливості. Це стане грубою реальністю з повагою та практикою прав людини та громад через досвід, розслідування, практикум та / або іспити, згідно з індивідуальною ідіосинкразією незалежного студента в AIU. Все відбувається в обстановці, яка сприяє різноманіттю завдяки більш ніж 10 мільйонам повних текстів та близько 47 мільйонів бібліографічних посилань на понад 400 мовах; в той час як радники та консультанти з докторським ступенем та спеціалізацією з розвитку людини контролюють навчальні процеси; на додаток до всесвітньої мережі колег та асоціацій з різних академічних областей; щоб вони могли досягти разом задоволення та прогресу людства за допомогою миру та злагоди.

Призначення AIU

Мета Атлантичного міжнародного університету полягає в наступному:

 • забезпечити найвищу якість академічної підготовки, задовольняючи потреби дорослих учнів шляхом обґрунтування академічних програм у навчанні, що базується на результатах, та пропонуючи програми у прискорені строки.
 • заохочувати свободу розслідування та вільний обмін ідеями серед учнів, викладачів, адміністраторів та співробітників Атлантичного міжнародного університету.
 • поєднувати теорію та практику, яка готує професіоналів до керівних обов'язків.
 • забезпечити підтримку, необхідну для успішного завершення програми навчання та подолання будь-яких недоліків у навчанні.
 • для підтримки нашої чудової академічної репутації.
 • дотримуватися основного права на освіту, визначеного в Декларації прав людини, шляхом надання доступної альтернативи для досягнення освітніх цілей для широкого кола людей у всьому світі з різних суспільних та економічних груп.
 • виховувати у наших студентів почуття впевненості та впевненості в своїх силах у можливості отримати доступ до величезних можливостей, доступних за допомогою інформаційних каналів, всесвітньої павутини, приватних, державних, некомерційних та неурядових організацій у постійно зростаючому світовому співтоваристві.
 • розширення можливостей учнів та допомогти їм скористатися величезним масивом ресурсів із світового середовища, щоб усунути поточний континуум бідності та обмежень.
 • активізувати використання інформаційних технологій для перебування у передових університетах дистанційного навчання.

Асоціації

AIU або його члени мають членство / членство в декількох асоціаціях. Нижче наведено перелік, який може бути корисним для студентів у їхніх дослідженнях та / або для виконання їх академічних вимог до Програми.

136927_Clipboard01.jpg

Американська асоціація бухгалтерського обліку AAA
Американська асоціація для дорослих та постійної освіти AAACE
Американська асоціація з вивчення незалежності AACIS
Американська асоціація політичних консультантів AAPC
Американська асоціація викладачів фізики AAPT
Американська економічна асоціація AEA
Американська історична асоціація AHA
AHP Асоціація з гуманістичної психології
ASIL Американське товариство міжнародного права
CI Інститут Катона
Товариство когнітивної нейрології ЦНС
ПФЕ Фонд економічної освіти
AVHISMT американець Вільярд де Гоннекорт для міждисциплінарного вивчення середньовічних технологій


Національна асоціація двомовної освіти НАБЕ
THF Фонд Спадщини
Асоціація неперервної освіти університету UCEA
MAA Середньовічна академія Америки
IACET Міжнародна асоціація неперервної освіти
Американська асоціація консультування АСА
Американська фінансова асоціація AFA
Асоціація з питань комунікації та технологій освіти AECT
Американське хімічне товариство ACS
Міжнародна комісія з акредитації ACI
WHE Жінки у вищій освіті
AARHMS Американська академія дослідників історії середньовічної Іспанії

136978_bottom.jpg

Прийом

Зв'язатися з нами сьогодні!

Ми розуміємо, як зайняті дорослі не встигають повернутися до школи. Тепер можна заробити ступінь у затишку у власному будинку та все ж мати час для себе та своєї родини. Приймальна служба тут допоможе вам отримати додаткову інформацію або дізнатись, чи можете ви приймати участь у зверненні, будь ласка, зв'яжіться з нами. Якщо ви готові подати заявку, надішліть заявку в Інтернеті та вставте своє резюме та будь-які додаткові коментарі / запитання в наданій області.

Адреса: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Гонолулу, HI 96813, Сполучені Штати Америки

Розташування

 • Honolulu

  Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

 • Honolulu

  Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

  Запитання