Atlantic International University

Atlantic International University

Atlantic International University

Введення

Наука ще не відкрила точний механізм, за яким людина вчиться. Однак визнається, що акт навчання є ендогенним, (зсередини), а не екзогенним. Цей факт є основою для "дистанційного навчання" загалом, а також усіх програм, що пропонуються Atlantic International University .

Різниця в АІУ

Поєднання основних принципів самонавчання студентів (з настановами), спільна розробка навчальних програм, унікальних для кожного студента, та гнучкість часу та місця навчання забезпечують, як ми вважаємо, ідеальне середовище навчання. Він створений з метою задоволення індивідуальних потреб та забезпечення особистого розвитку для кожного учня. Atlantic International University існує як інститут досвіду навчання та нетрадиційної освіти на відстані. Класів немає, відвідування не потрібне.

Місія

Бути вищим навчальним закладом, зацікавленим у створенні альтернатив культурного розвитку, які, можливо, будуть підтримуватися з метою ефективнішого управління світовим селом та його оточенням; здійснення прав людини та громад через різноманітність з кінцевою метою задоволення та еволюції світу.

Бачення

Розширення можливостей особистості до зближення світу за допомогою сталого навчального дизайну, заснованого на андрагогії та омніології.

Служба АІУ

Наша основна мета в Atlantic International University - прийняти дорослих студентів, задовольняючи їх індивідуальні потреби. З цієї причини наші програми випускних програм є гнучкими і розроблені для прискореного завершення.

Наші програми заохочують студентів проявляти компетентність шляхом незалежного навчання, читання та досліджень у своїй галузі навчання. АМУ пропонує освітні можливості в США дорослим з усього світу, щоб вони могли краще себе використовувати, використовуючи власний потенціал для управління своїм особистим, глобальним культурним розвитком. Це реалізується через оцінку їхніх повноважень на бакалавр, магістр та / або ступінь доктора, і це також передбачає можливість стабільної роботи на основі результатів. Фундаментальна вісь такої філософії лежить на самоактуалізованих знаннях та інформації, не маючи місця для застарілості, яка вбудована в систему дистанційного навчання, засновану на андрагогії та омніології.

Кінцевою метою цієї парадигми є надання можливостей учням та допомогти їм скористатися величезним набором ресурсів із світового середовища, щоб усунути поточний континуум бідності та обмежень. З цією метою, залежно від обставин, студенти здатні перетворювати своє минуле в самохідний модуль зростання постійно в русі, подалі від акредитованих, традиційних систем, що сприяють обмеженню та капризності. Це стане грубою реальністю щодо дотримання прав людини та громади шляхом досвіду, розслідувань, практичної роботи та / або іспитів, відповідно до індивідуальної ідіосинкразії студента в АІУ. Все відбувається в умовах, що сприяють різноманітності, що містить понад 10 мільйонів повних текстів та близько 47 мільйонів бібліографічних посилань більш ніж на 400 мовах; в той час як консультанти та консультанти зі ступенем доктора та спеціалізаціями в галузі людського розвитку контролюють процеси навчання; на додаток до всесвітньої мережі колег та асоціацій у різних академічних сферах; щоб вони могли досягти разом задоволення та прогресу людства миром і злагодою.

Призначення AIU

Мета Atlantic International University полягає в наступному:

 • забезпечити найвищу якість академічної підготовки, задовольняючи потреби дорослих учнів шляхом обґрунтування академічних програм у навчанні, що базується на результатах, та пропонуючи програми у прискорені строки.
 • заохочувати свободу дослідження та вільний обмін ідеями між студентами, викладачами, адміністраторами та працівниками Atlantic International University .
 • поєднувати теорію та практику, яка готує професіоналів до керівних обов'язків.
 • забезпечити підтримку, необхідну для успішного завершення програми навчання та подолання будь-яких недоліків у навчанні.
 • для підтримки нашої чудової академічної репутації.
 • дотримуватися основного права на освіту, визначеного в Декларації прав людини, шляхом надання доступної альтернативи для досягнення освітніх цілей для широкого кола людей у всьому світі з різних суспільних та економічних груп.
 • прищеплювати студентам почуття впевненості та впевненості у своїх можливостях отримати доступ до величезних можливостей, доступних за допомогою інформаційних каналів, всесвітньої мережі Інтернет, приватних, громадських, некомерційних та неурядових організацій у глобальній спільноті, що постійно розширюється.
 • розширення можливостей учнів та допомогти їм скористатися величезним масивом ресурсів із світового середовища, щоб усунути поточний континуум бідності та обмежень.
 • активізувати використання інформаційних технологій для перебування у передових університетах дистанційного навчання.

Асоціації

AIU або його члени мають членство / членство в декількох асоціаціях. Нижче наведено перелік, який може бути корисним для студентів у їхніх дослідженнях та / або для виконання їх академічних вимог до Програми.

136927_Clipboard01.jpg

Американська асоціація бухгалтерського обліку AAA
Американська асоціація для дорослих та постійної освіти AAACE
Американська асоціація з вивчення незалежності AACIS
Американська асоціація політичних консультантів AAPC
Американська асоціація викладачів фізики AAPT
Американська економічна асоціація AEA
Американська історична асоціація AHA
AHP Асоціація з гуманістичної психології
ASIL Американське товариство міжнародного права
CI Інститут Катона
Товариство когнітивної нейрології ЦНС
ПФЕ Фонд економічної освіти
AVHISMT американець Вільярд де Гоннекорт для міждисциплінарного вивчення середньовічних технологій


Національна асоціація двомовної освіти НАБЕ
THF Фонд Спадщини
Асоціація неперервної освіти університету UCEA
MAA Середньовічна академія Америки
IACET Міжнародна асоціація неперервної освіти
Американська асоціація консультування АСА
Американська фінансова асоціація AFA
Асоціація з питань комунікації та технологій освіти AECT
Американське хімічне товариство ACS
Міжнародна комісія з акредитації ACI
WHE Жінки у вищій освіті
AARHMS Американська академія дослідників історії середньовічної Іспанії

136978_bottom.jpg

Прийом

Зв'язатися з нами сьогодні!

Ми розуміємо, як зайняті дорослі не встигають повернутися до школи. Тепер можна заробити ступінь у затишку у власному будинку та все ж мати час для себе та своєї родини. Приймальна служба тут допоможе вам отримати додаткову інформацію або дізнатись, чи можете ви приймати участь у зверненні, будь ласка, зв'яжіться з нами. Якщо ви готові подати заявку, надішліть заявку в Інтернеті та вставте своє резюме та будь-які додаткові коментарі / запитання в наданій області.

Дізнайтесь більше про нашу акредитацію « Натисніть тут

Адреса: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Гонолулу, HI 96813, Сполучені Штати Америки

Розташування

 • Honolulu

  Honolulu, США

  • Honolulu

   Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

   Запитання