Athena School of Management

Athena School of Management

Athena School of Management

Введення

Athena School of Management - найексклюзивніша бізнес -школа Індії, розташована в корпоративному центрі садів Хіранандані в місті Поваї в Мумбаї. Афіна зосереджується на створенні майбутніх корпоративних лідерів за допомогою численних стажувань, глобальних альянсів, поглибленого корпоративного зв’язку та передової педагогіки.

Афіна по -новому дивиться на освіту з менеджменту, зосереджуючись на навчальній програмі, орієнтованій на кінцевих користувачів, розроблену та навчену найкращими з корпоративної Індії для створення нового покоління корпоративних лідерів.

У динамічному та швидко розвивається бізнес -середовищі ми прагнемо створити готових до майбутнього корпоративних лідерів та підприємців, які не просто адаптуються до змін - вони - це зміна!

Наш девіз - «Consilio Et Animis», що в перекладі з латини означає «Мудрістю та мужністю» - дві якості, необхідні нашим учням для досягнення вершини успіху !!

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Mumbai

  Technology Street, 400076, Mumbai

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання