Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Введення

Новий коледж міждисциплінарних мистецтв і наук в енергійному західному кампусі Університету штату Арізона зосереджується на персоналізованому навчальному досвіді та на складних та унікальних способах взаємодії різних галузей навчання та впливу один на одного, щоб підготувати вас до майбутнього краще.

Ступінь бакалавра та аспіранта, пропоновані в рамках Нового коледжу, покликані забезпечити інноваційні курсові роботи та практичний досвід для підготовки студентів до соціальних, економічних, політичних та культурних проблем, з якими вони зіткнуться на швидкозростаючому, різноманітному світовому ринку.

Програми нового коледжу наголошують на навчанні на досвіді, яке охоплює навчальні дисципліни, та заохочує оцінювати всі форми творчості. Кожна програма забезпечує вивчення та дослідження, що сприяє глибшому розумінню різноманітності людського досвіду та взаємозалежності.

Навчальна програма, яка підтримує співчутливий та творчий підхід до складності реальних викликів, є візитною карткою Нового коледжу. Проводячи ретельно курси для цих ступенів, відомий національним факультетом ASU New College прагне розробляти програми, які вчать студентів виховувати та розширювати свою інтелектуальну цікавість.

Нові програми та курси коледжів допомагають студентам сформувати критичний світогляд, заснований на спостереженні та широкому спектрі методів дослідження, готуючи їх стати незалежними мислителями, які мають повноваження допомагати формувати своє суспільство.

Розташування

  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    Запитання