Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Введення

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) створює знання, мобілізує людей та вживає заходів для покращення освіти.

Викладачі коледжу Мері Лу Фултон створюють знання, спираючись на широкий спектр навчальних дисциплін, щоб отримати розуміння важливих питань про процес навчання, практику викладання та наслідки освітньої політики.

Педагогічний коледж Мері Лу Фултон мобілізує людей через бакалаврські, магістерські та докторські програми, через програми професійного розвитку без ступеня та соціальну інтеграцію багатостороннього співтовариства.

Учительський коледж Мері Лу Фултон вживає заходів, об’єднуючи людей та ідеї, щоб збільшити можливості окремих викладачів та покращити ефективність систем освіти.

Принципові інновації - це основна цінність, яка надихає на всю діяльність Педагогічного коледжу Мері Лу Фултон: наші академічні програми; наші стратегічні ініціативи; як ми навчаємо та вчимося, і як ми взаємодіємо між собою та з громадами, яким ми служимо.

У Педагогічному коледжі Мері Лу Фултон ми хочемо перевести розмови та дії щодо освіти поза норму. У цьому блозі я та інші члени MLFTC розповідаємо про те, що ми робимо і чому це робимо. Ми розмірковуємо над тим, що ми дізналися і що продовжує кидати нам виклик.

Розташування

 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, США

   • Mesa

    Mesa, США

    Запитання