Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Введення

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts ( ASU CISA ) - це різноманітний коледж, де дисципліни сходяться, і ми наголошуємо на спільному підході до навчання, викладання та відкриття. У нас є пульс щодо сьогоднішніх питань і завтра, і ми пропонуємо вам гнучкість для створення наукового ступеня, який ви любите.

Ми пропонуємо програми бакалаврату та аспірантури, які є гнучкими, інноваційними, і багато з них мають прикладний наголос.

Наш факультет займається науковою, клінічною та творчою діяльністю, що підтримує розвиток знань, прикладну практику та залучає студентів до відкриття.

Ми керуємось принципами доступу до освіти, успішності студентів та міждисциплінарних розслідувань. Ми співпрацюємо та співпрацюємо з кожним коледжем в Університеті штату Арізона через загальну підтримку досліджень, зони концентрації міждисциплінарних досліджень, зусилля та успішність студентів та ініціативи доступу.

Якщо ви закінчили якийсь загальноосвітній коледж чи університет і хочете доречно закінчити бакалавр, ви також знайдете ступені, які є особливо ефективним вибором для дорослих, які повертаються.

Ми пропонуємо спеціальності та міцні базові курси з наук та математики, гуманітарних та соціальних наук - включаючи ступені в таких спеціальностях, як технічний зв'язок та досвід користувачів, стійке садівництво, екологія природних ресурсів, ветеринарія та психологія консультування.

Незалежно від того, який ступінь ви вибрали, ви розвинетесь як магістр, який навчається, міждисциплінарність та виробник рішень, готовий застосувати ваші знання та навички для служіння більшій спільноті та світові.

Ви насолоджуватиметесь навчальним середовищем, яке підкреслює інноваційне викладання, прикладний досвід та активну участь у проектах, можливості розкрити весь свій потенціал, варіанти житлового життя для підтримки вашого успіху.

Розташування

  • Phoenix

    North Central Avenue,411, 85004, Phoenix

    Запитання