Aston American University

Aston American University

Aston American University

Введення

Aston American University є гнучким та забезпечує вишукану технологічну освіту для студентів у всьому світі. Оскільки ми продовжуємо охоплювати наших різноманітних студентів турботливою та індивідуальною підтримкою, ми з нетерпінням чекаємо щорічного досягнення цілей вищої освіти нашої різноманітної групи претендентів. Незалежно від того, чи є студенти молодими спеціалістами, працюючими батьками чи пенсіонерами, ми надаємо всі інструменти та методи, необхідні для конкуренції на сучасному світовому ринку.

Ми постійно прагнемо забезпечити, щоб освітня подорож наших студентів була адаптована до їхнього особистого досвіду та цілей кар’єри. Студентам, чия рідна мова не є англійською, ми пропонуємо цим студентам повну підтримку, щоб вони могли здобути американську освіту мовою, яку вони розуміють.

Багато наших студентів активно беруть участь у побудові своєї кар'єри. Aston American University може запропонувати студентам можливість покращити роботу, виконати роботу та підвищити заробітну плату за допомогою освітніх програм, які застосовуються в реальних умовах робочого життя. Aston American University - це двері для можливостей. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити його.

Розташування

  • Honolulu

    Merchant Street,55, 96813, Honolulu

    Запитання