Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Введення

82115_image1.jpeg

Asian Institute of Management (AIM) - це міжнародна аспірантура, яка має на меті змінити підтримку розвитку азіатських суспільств шляхом розвитку професійних, підприємницьких та соціально відповідальних менеджерів. Вища школа менеджменту розвитку Стефана Зуелліга (ZSDM) - це відповідь AIM на виклик підтримки азіатського розвитку. Працюючи з програмою "Цілі сталого розвитку", школа створює принципових лідерів та менеджерів з розвитку, які добре оснащені, щоб досягти сталого успіху. ZSDM залучає країни з економікою, що розвивається, до створення команди громадянських лідерів та бізнес-менеджерів, які готові вирішувати проблеми, змінювати агентів та ефективно співпрацювати.

82113_82044_Capture.JPG

Азія є регіоном драматичних контрастів, що поєднує східні традиції з швидкою вестернізацією. Конкуруючі ідеології існують серед нових синергій.

У цьому регіоні величезного багатства та гострої бідності наша роль полягає в тому, щоб надавати можливість підприємцям, бізнесменам та лідерам розвитку ініціювати стійкий соціальний, політичний, технологічний та економічний розвиток. Для цього інститут є категорично азіатським, із сильною концентрацією на Південно-Східній Азії та економічному співтоваристві АСЕАН.

Наш факультет, студенти, навчальні матеріали та дослідження переважно азіатські. Наші програми розроблені для потреб азіатських країн, наш підхід відповідає азіатському менеджменту та відповідає особливим азіатським проблемам, а також посилюється глобальною перспективою.

Студенти приїжджають до AIM через 40-річний досвід роботи Інституту в наданні та підвищенні знань та навичок для розвитку чутливості до різних систем культур та вірувань, бізнес-структур, управління та регуляторного середовища в регіоні.

Ми зарекомендували себе як джерело головного розвитку людських ресурсів для приватного та державного секторів на ринках, що розвиваються, особливо в Азії.

Управління бізнесом та розвитку в Інституті є прикладом наступного:

ЛИДЕРИ ЕМІНЕНТ

Наша міжнародна Рада керуючих та Рада піклувальників складається з відомих бізнес-лідерів та науковців, які поділяють глибоку прихильність справі розвитку Азії та її людей.

МУЛЬТИКУЛЬТУРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Наше студентське тіло є багатонаціональним, і головним чином азіатським.

Доступ до нашої сильної мережі ALUMNI

Наші випускники можуть бути виявлені на найвищому рівні відповідальності в приватних, державних та некомерційних секторах в усій Азіатсько-Тихоокеанській та інших частинах світу.

НАВЧАННЯ ТА ЗНАННЯ НЕЗАКОННІ АЗІЇ

Наші навчальні програми, курси та навчальні матеріали розроблені для умов та потреб як приватних, так і державних азіатських підприємств, і пропонуються не тільки на Філіппінах, але й в інших азіатських країнах.

ПРАКТИЧНИЙ ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД

Наш академічний та професійно підготовлений факультет має широкий регіональний світогляд, багатий досвід та знання азіатського менеджменту та практики. Наш підхід є орієнтований на практикуючих, і наші відносини з організаціями по всьому регіону є основоположними елементами для розробки та вдосконалення наших програм та заходів.

Ми створюємо інноваційні програми управління та встановили зв'язки з ключовими навчальними закладами та організаціями розвитку по всьому світу.

МАЮ Лідерство

Наші дослідницькі центри утворюють зв'язок, де приватний сектор, уряд та громадянське суспільство з'єднують, зближуються та взаємодіють. Ми отримуємо підтримку від регіону з точки зору фінансових внесків та участі керівництва та ділових кіл у навчально-дослідницькій діяльності AIM.

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ З МЕТОДОМ ДОСЛІДЖЕННЯ СПРАВИ

Наші програми призначені для практичного застосування в реальному світі. Для досягнення цієї мети ми використовуємо метод справу як основний спосіб навчання та навчання. За допомогою цього методу, адаптованого до власної системи Гарвардської школи бізнесу, студенти аналізують фактичні бізнес-сценарії, щоб вдосконалити свої аналітичні, прийняття рішень та навички спілкування.

Метод також заохочує жваві обговорення між однокласниками, що забезпечує надійне та динамічне навчальне середовище.

НАВЧАЛЬНІ КОМАНДИ

Щоб сприяти спільному навчанню та лідерству, а також сприяти створенню міжкультурного етосу школи серед студентів, ми призначаємо кожного для "команди навчання" або "можемо групувати". Ці команди надають учням різноманітне навчальне середовище та надають кожній людині можливість досвід і користь від багатогранних перспектив.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Makati

    Paseo de Roxas,123, 1229, Makati

Запитання