Keystone logo
African School of Economics

African School of Economics

African School of Economics

Введення

Шлях до інноваційного лідерства

Африканська школа економіки зі штаб-квартирою в Абомея-Калаві, (Котону, Бенін). В даний час ми пропонуємо чотири випускників програми на рівні магістра: магістр в області математики, економіки і статистики (MMES), магістр ділового адміністрування (MBA), магістр в галузі досліджень в області розвитку (МДС) і магістра в галузі державного управління (MPA). У нас також є програма виконавчої освіти та кандидат наук. програма з економіки. Перевірте наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про наші поточні та майбутні програми. ASE - розширення Інституту емпіричних досліджень в політичній економіці (IERPE), заснованого в 2004 році, у повноцінний загальноафриканський університет. В цілому 95 студентів навчаються в ASE (програма 71 MMES, 24 МВ) за навчальний 2015-2016 рік, виходячи з 15 різних країн. Членів факультету (19) беруть участь провідні університети США, Канади та Європи.

Цілі

Африканська школа економіки поєднує в собі африканське коріння з глобальної перспективою, і ми готові виконати наші зобов'язання, прагнення до досконалості в таких аспектах:

 • Для того, щоб надати нашим студентам вищого навчання в обраних ними областях дослідження; добре округлені освіту, яке плекає свою творчість, критичне мислення, глобальні перспективи і культурне розуміння; і студентське життя, яка готує їх, щоб бути лідерами громад та на протязі всього життя.
 • Для того, щоб стати провідним інститутом досліджень і аспірантури, переслідуючи знання в основних і прикладних областях, а також тісно співпрацює з державними органами, бізнесом і промисловістю, з метою сприяння технологічних інновацій і економічного розвитку.
 • Для того, щоб забезпечити відкрите середовище, сприяє обміну знаннями, думками і інноваційних ідей серед студентів, викладачів, співробітників і запрошених вчених з усього світу, з різноманітним досвідом і видатним викладання і наукових досягнень.

Розташування

 • Cotonou

  ASE – Bénin Akassato, Abomey-Calavi 02 BP 372, , Cotonou

  • Princeton

   ASE – USA 230 Corwin Hall, , NJ 08544-1012, Princeton

   Запитання