Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Введення

Це AUB.

Місце для формування та побудови вашої роботи; вчитися, ділитися, провокувати та співпрацювати.

Чому АУБ?

Один кампус. Кілька дисциплін. Необмежені можливості.

Ми - провідний університет мистецтв для творчих індустрій. Ми невпинно впроваджуємо інновації, співпрацюємо та з’єднуємося таким чином, щоб творчі таланти перетворювалися на кар’єру.

Ми знаходимось в одному з найкрасивіших природних місць Великобританії, однак студенти можуть скористатися не тільки красою, миром і спокоєм під час навчання в АУБ; оскільки сам Борнмут також є домом для одного з найбільш швидкозростаючих творчих та цифрових центрів у Європі, його цифровий сектор підтримує понад 7500 цифрових робочих місць та надає понад 340 мільйонів фунтів стерлінгів економіці Великобританії.

І в AUB це не просто процвітаюче цифрове та творче середовище, яке ви отримаєте. Ви з самого початку поринете в багату мистецьку спільноту. АУБ випускає готових до роботи випускників із відмінною трудовою книжкою. Шлюз до креативних індустрій у Великобританії та за її межами.

164876_300x600pxDrawingstudio.jpg
Підтримка студентів.

Вступ до університету - це не лише вивчення свого ступеня, це й пізнання себе. Поки ваші викладачі тут, щоб допомогти вам у навчанні, Студентська служба тут, щоб подбати про всі ті аспекти життя, про які ви продовжуватимете дізнаватися під час свого перебування в АУБ.

Ми пропонуємо додаткову допомогу кожному, хто її потребує. Ми надаємо ряд спеціалізованих послуг, щоб полегшити управління вашим навчанням.

Дізнатися більше.

«Я відчував, що можу бути собою, тому що всі інші були собою» Небрас Джамалі, BA (з відзнакою), актор, випускник, показаний у BBC Our Girl.

164873_block3600x200Students.jpg

Не дивіться цей простір, подайте заявку на нього.

Існує кілька маршрутів, якими ви можете скористатися, щоб подати заявку на один із наших курсів бакалаврату, залежно від ваших обставин.

Якщо ви подаєте заявку з Великобританії чи Нормандських островів, вам потрібно буде подати заявку до нас через UCAS. Якщо ви подаєте заявку з ЄС або з -за кордону, є інші варіанти, окрім подання заявки через UCAS, наприклад подання заяви безпосередньо або через агента.

Подайте заявку на отримання ступеня бакалавра зараз.

Ступінь магістра або аспірантури - це шанс спиратися на свої досягнення та навчатися на просунутому рівні. Наші магістерські програми поглиблять ваше розуміння предмета; даючи вам можливість критично підходити до своєї роботи та вдосконалювати свою практику.

Подати заявку на аспірантуру зараз.

Стипендії та стипендії.

Ми прагнемо мати різноманітне студентське середовище з найкращими творчими талантами у Великобританії та мати велику кількість стипендій та стипендій. Вони присуджуються за кожен рік вашого курсу, надаючи вам фінансову підтримку протягом усього часу навчання у нас.

Дізнатися більше.

Творчий кампус.

Наш кампус - це живе, дихаюче, академічне середовище для творчості. Тут ви зможете зробити дивовижні речі. Завдяки архітектурі, що повертає голову, ви опинитесь у спільноті творців і мислителів однодумців.

Ми вкладаємо значні кошти в технології та приміщення, які забезпечують вам життя у вибраній галузі, і ми хочемо, щоб ви звикли до обладнання та приміщень, які ви знайдете в реальному світі. Тут, на території кампусу, ви знайдете все необхідне для процвітання у мистецтві.

Новинка 2021 року - День відкритих дверей AUB.

Ми знаємо, що не кожен може потрапити на День відкритих дверей, тому ми створили віртуальний центр, який збирає всю необхідну інформацію, коли вам це потрібно.

У нашому Центрі відкритих дверей ви можете дивитися прямі та записані розмови про курси, спілкуватися з поточними студентами, досліджувати наш 360 -віртуальний кампус тощо. У нас є все, що вам потрібно, щоб вирішити, чи ми для вас університет.

Зареєструйтесь зараз.

164874_block1600x200Campus.jpg

Перший у світі проспект, повністю побудований на Instagram.

Вперше ми розмістили наш новий проспект в Instagram.

Перевірте наш основний обліковий запис на @aub_prospectus . Звідти ви можете вивчити наші спеціальні рахунки курсів, посібники та побачити роботи, створені нещодавно випускниками.

Ознайомтесь з нашим проспектом 2022 року.

Дізнайтесь більше на нашому веб -сайті.

Дні відкритих дверей.

Наші віртуальні Дні відкритих дверей - це чудова можливість для вас відчути себе під час навчання у нас, не виходячи з власного дому. Ви матимете можливість почути від наших студентів та викладачів, поставити всі свої гострі питання та дізнатися, що таке життя як #AUBMAKER.

Резервувати зараз.

Розташування

  • Poole

    Wallisdown, BH12 5HH, Poole

Запитання