Keystone logo
Arqus European University Alliance Магістр міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки
Arqus European University Alliance

Магістр міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки

Padua, Італія

4 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 3 700 / per year

На кампусі

Введення

Магістерська програма з міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки - це магістерська програма повного робочого дня, яка спільно розроблена та викладається англійською мовою. Програма пропонує спеціалізовану академічну освіту з кібербезпеки, кіберрозвідки та міжнародних відносин і права для кібербезпеки. Це відповідає регулярному періоду навчання тривалістю чотири семестри або два роки, який спільно проводять чотири європейські університети: Університет Гранади (Іспанія ), Університет Мінью (Португалія) , Університет Падуї (Італія) та Вільнюський університет (Литва) завдяки використанню фізичної мобільності навколо цих чотирьох університетів, а студенти відвідують віртуальні, змішані та локальні курси.

Університет Падуї та Університет Мінью відповідають за навчання протягом першого семестру; Вільнюський університет протягом другого семестру; Університет Гранади протягом третього семестру; а останній семестр призначений для магістерської роботи з репетиторством усіх партнерів консорціуму та випускного тижня, усі ці заходи організовані Університетом Мінью.

Наприкінці навчання студенти зможуть інтегруватися не лише в будь-яку галузь індустрії кібербезпеки, але особливо в команди кіберрозвідки, які працюють на міжнародному рівні.

Основна інформація про програму

  • Повна назва програми: Master in International Cybersecurity and Cyberintelligence
  • Рівень EQF: 7 (ступінь магістра)
  • Присвоєні ступені: магістр міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки
  • Кількість балів ECTS: 120 ECTS

Навчальний план

Карєрні можливості

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання