Keystone logo
© Carrianna Field
Arqus European University Alliance

Arqus European University Alliance

Arqus European University Alliance

Введення

Альянс європейських університетів Arqus об’єднує університети Гранади, Граца, Лейпцига, Ліона 1, Мейнута, Міньо, Падуї, Вільнюса та Вроцлава — дев’ять університетів із багатим досвідом спільних проектів і спільним профілем інтернаціоналізованих установ у містах середнього розміру. з сильними регіональними зв’язками.

Arqus прагне покращити досвід студентів і підвищити можливості працевлаштування шляхом обміну наявними академічними пропозиціями та розробки нових спільних гнучких програм для всіх трьох циклів, включаючи мікрокредити.

Завдяки спільним магістерським програмам Arqus Альянс демонструє свою прихильність навчанню, орієнтованому на студента та дослідницькому навчанні. Ці програми розроблені з урахуванням спільної точки зору університетів Arqus, зосереджуючись на гнучких навчальних програмах, процесах оцінювання та акредитації відповідно до потреб студентів і вимог галузі.

Серед цих спільних програм є нещодавно запущена та акредитована магістратура з міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки, яка пропонує спеціалізовану підготовку для кар’єри в галузі, що швидко розвивається. Ця програма об’єднує досвід університетів Arqus, щоб забезпечити комплексну та передову навчальну програму з кібербезпеки та кіберрозвідки.

Наші основні цінності

Arqus виступає на захист і просування:

 • Основні європейські цінності демократії, верховенства права, поваги до різноманітності та прав людини, солідарності та прагнення до миру та справедливості в Європі та світі.
 • Основні цінності університету виражені у Великій хартії університетів.
 • Унікальна роль, яку відіграють університети як відкриті місця свободи, плюралізму та демократичної участі, присвячені генеруванню та поширенню знань через дослідження, освіту, інновації та культуру для сталого суспільного прогресу.
 • Спільне розуміння вищої освіти як суспільного блага та суспільної відповідальності служить цілям індивідуального, соціального, економічного та культурного розвитку.
 • Переконання полягає в тому, що завдяки союзам люди та інституції стають сильнішими у своєму прагненні до загального блага.

Наші основні цілі

 • Ефективна безбар’єрна співпраця на всіх рівнях інституційної діяльності з метою кращого реагування на існуючі та нові суспільні виклики.
 • Спільне інституційне навчання, засноване на фактичних даних, яке є результатом діяльності як спільної лабораторії за межами мейнстріму, впровадження інновацій у пошуках системного, структурного та сталого впливу.
 • Залучені спільноти учнів, науковців, професіоналів і випускників у багаторівневих середовищах, які працюють разом для сталого прогресу.
 • Спільно створив привабливу гнучку академічну пропозицію, засновану на викликах і дослідженні.
 • Спільні трансформаційні дисциплінарні та міждисциплінарні дослідження та інновації.
 • Покращена міжкультурна компетентність, глобальне розуміння та повага до різноманітності в наших спільнотах.

Статистика

9

Universities

317000+

Students

23800+

Academics

14500+

Технічний персонал

  Візові вимоги

  Усі асоційовані університети допомагатимуть усім неєвропейським громадянам, які вступають на нашу спільну магістерську програму, у процесі подання заяв на отримання візи. Очікуваний загальний процес, якого повинні дотримуватися всі студенти, які не входять до ЄС, для нашого магістра з міжнародної кібербезпеки та кіберрозвідки є таким:

  1. Подайте заявку на шенгенську студентську візу на 365 днів в Італії та отримайте посвідку на проживання на 1 рік також протягом першого семестру.
  2. Подорожуючи до Вільнюса з дозволом на проживання в Італії, студенти можуть просто зареєструватися та отримати дозвіл на проживання в Литві або скористатися гнучкістю національного законодавства та залишитися з дозволом на проживання в Італії.
  3. Студенти повинні будуть подати заявку на отримання нової студентської візи в Іспанію, проживаючи в Литві. УГР підтримуватиме студентів у подачі документів на візу в консульстві Іспанії в Литві.
  4. Вони матимуть річну іспанську візу, яка дозволить їм поїхати до Португалії, щоб взяти участь у випускному тижні та залишитися на час програми.
  5. Можуть бути додаткові кроки, залежно від країни, в якій студент вирішив проживати у своєму четвертому семестрі під час підготовки своєї дипломної роботи.

  *Цей процес є найпростішим із можливих сценаріїв, передбачених чотирма університетами, але він може відрізнятися залежно від національності студента та навіть якщо є зміни в різних національних правилах кожної країни, у цьому випадку Італії, Литви, Іспанія та Португалія.

  Стипендії та фінансування

  Стипендія Arqus Talent Scholarship — це стипендіальна схема, призначена для залучення та утримання талантів на рівні післядипломної освіти з усього світу.

  Ми шукаємо талановитих випускників і студентів, які бажають здобути ступінь магістра чи доктора в одному з університетів-партнерів Arqus (Гранада, Грац, Лейпциг, Ліон 1, Мейнут, Мінью, Падуя, Вільнюс і Вроцлав), включаючи обов’язкову мобільність у другий партнер Arqus .

  Стипендія складається з добових у розмірі 1400,00 євро на місяць для покриття витрат на проживання студента, медичної страховки та матеріальної допомоги.

  Крім того, стипендія Arqus Talent Scholarship покриє плату за навчання студента при вступі до університету.

  Arqus European University Alliance також хоче підтримати студентів із обмеженими можливостями за цією схемою стипендій, надаючи фонд для особливих потреб у розмірі 250 євро на місяць.

  Пріоритет надаватиметься біженцям/шукачам притулку, студентам із обмеженими можливостями та абітурієнтам зі ступенем бакалавра чи магістра, які не були отримані в університеті Arqus , де вони навчатимуться на магістратурі чи докторантурі або де вони зараз зараховані.

  Заявка та вибір

  • Перший конкурс, призначений лише для докторантів, відкритий з 31 березня 2023 року по 31 травня 2023 року (23:59 CEST).
  • Другий конкурс, призначений лише для студентів магістратури, відкритий з 3 травня 2023 року до 3 липня 2023 року (23:59 CEST).
  • Третій конкурс, призначений лише для студентів магістратури, відкритий з 2 квітня 2024 року по 30 червня 2024 року (23:59 CEST).

  Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації щодо стипендії.

  Розташування

  • Granada

   Coordinating University Vice-Rectorate for Internationalization University of Granada (UGR) Avenida del Hospicio s/n , E-18071, Granada

  • Granada

   Vice-Rectorate for Internationalization Avda. del Hospicio, s/n C.P. , 18010, Granada

   • Braga

    Largo do Paço, 4704-553, Braga

    • Padua

     Projects and Mobility office Palazzo Anselmi, via Lungargine del Piovego, 1, 35131, Padua

     • Vilnius

      3 Universiteto St., LT-01513, Vilnius

      Запитання