Arkansas State University Mid-South

Arkansas State University Mid-South

Arkansas State University Mid-South

Введення

Спочатку створений як професійно-технічна школа, Mid-South Community College став загальноосвітнім комунальним коледжем у 1992 році і розпочав роботу з 139 студентами в осінньому семестрі 1993 року. Сьогодні, як і Arkansas State University Mid-South , ми обслуговуємо понад 1600 студентів щорічно. у кредитних та некредитних навчальних програмах.

Існує тисяча способів виразити культуру Середнього Півдня ASU, але ми вибрали цю історію про морську зірку, оскільки вона дуже тісно пов’язана з тим, що ми робимо. Кожного разу, коли ми допомагаємо комусь досягти успіху, іноді всупереч тим, що може здатися неможливим, ми даємо цій людині нове життя. Ми зробимо все можливе, щоб подолати труднощі, щоб дати нашим студентам результати, необхідні для зміни їхнього життя. Мова йде не тільки про те, щоб пройти через рухи. Йдеться про те, щоб зробити все необхідне, щоб учні могли бути успішними. У Mid-South ми вважаємо, що маємо моральний обов’язок піклуватися про людей, які тут живуть. Так само, як маленький хлопчик знав, що не може врятувати кожну морську зірку, викинуту на берег, ми знаємо, що не можемо врятувати всіх. Але кожного разу, коли ми допомагаємо комусь до світлого майбутнього, ми отримуємо велику перемогу для цього студента. І це не просто зупиняється на досягнутому. Це також перемога їхньої родини, нашої спільноти, нашої нації та нашого світу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • West Memphis

    West Broadway Avenue,2000, 72301, West Memphis

    Запитання