Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Введення

Курси журналістики пропонуються в штаті Арізона з 1931 року, коли президент Ральф Світман хотів публіциста. Він працевлаштував Вільяма Д. Тейлора у ролі зв’язків з громадськістю та як першого викладача журналістики в історії закладу.

У 1936 р. СЕ "Чак" Південний англійського факультету почав викладати перші класи журналістики. У 1946 р. Джордж К. "Паппі" Йейтс приєднався до факультету на посаді голови Відділу спеціальних служб і викладав деякі курси журналістики. Першочерговою роллю класів журналістики в перші роки було забезпечення талантів для створення студентської газети та щорічника.

Ернест Дж. Хопкінс, який визнаний засновником програми журналістики, був працевлаштований доцентом кафедри журналістики в 1949 році і став першим викладачем з журналістикою у своєму титулі. Відділ журналістики був створений з 10 пропонованими курсами. Перший клас радіоновин був запропонований в 1951 році, а спеціальність радіотелебачення з’явилася в 1954 році, як і перший клас з новинної фотографії.

Державна преса служила лабораторією для звітності та редагування занять. Зображення з ASU Sahuaro, 1956 рік.

У 1957 р. Журналістика покинула англійський факультет, а курси радіо-телебачення були вилучені з аудіо-візуальної програми для створення Департаменту масових комунікацій. Нова кафедра мала факультет з трьох та 31 спеціальностей; Марвін Аліскі служив головою. У 1958 році кафедра стала членом Американського товариства адміністраторів шкіл журналістики.

На початку Державна преса, газета університетського містечка, служила лабораторією для звітності та редагування занять. Радник був членом факультету, а також генеральним менеджером KAET-TV.

З 2005 по 2019 рік кількість студентів зросла більш ніж на 50 відсотків, а викладачі зросли більш ніж на 70 відсотків. Серед національних діячів журналістики, які приєдналися до факультету, є Леонард Дауні-молодший, колишній відповідальний редактор The Washington Post; Сара Коен, колишня редакторка даних The New York Times; Уолтер В. Робінсон, колишній редактор знаменитої команди "Spotlight" Бостонського глобусу; та Поліна Аррілага і Мод Білман, колишні редактори підприємств та розслідувань, відповідно, для The Associated Press. За той самий проміжок часу різноманітність студентів зросла майже до 40 відсотків, а різноманітність викладачів - до 30 відсотків.

Розташування

  • Phoenix

    North Central Avenue,555, 85004, Phoenix

    Запитання