Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

Aristotle University of Thessaloniki School of Journalism and Mass Communications

Введення

AUTh був заснований в 1925 році і є найбільшим загальноосвітнім університетом Греції. Головний кампус знаходиться в центрі міста Салоніки і займає площу близько 33,4 га. Він складається з 10 факультетів, які складаються з 40 шкіл і 1 одношкільного факультету. Деякі навчальні та адміністративні заклади розташовані за межами університетського містечка, за межами міста Салоніки або навіть в інших містах з практичних та експлуатаційних причин. Близько 88 283 студенти навчаються в AUTh, 77 198 на бакалавраті та 6 588 в аспірантурі. Є також 3952 на докторському рівні). Налічується 1682 викладача. Є також 311 членів SLTP (спеціальний лабораторний педагогічний персонал). Співробітникам факультету також допомагають 144 члени STLP (персонал спеціальної технічної лабораторії). Адміністрація складається з 278 постійних працівників та 256 працівників за приватно-правовим договором на невизначений термін. Більшість її академічного персоналу пройшли навчання у авторитетних університетах Європи, Сполучених Штатів і навіть в Австралії та Японії.

Школа журналістики та масових комунікацій

Школа журналістики та масових комунікацій протягом останніх років неодноразово входила до 50 кращих шкіл медіа/комунікацій Європи та є членом Європейської асоціації викладачів журналістики (EJTA).

З моменту свого заснування в 1991 році SJMC пропонує чотирирічні програми бакалавра як у журналістиці, так і в масових комунікаціях. Довгострокова мета діяльності Школи – надати студентам теоретичну та практичну підготовку з журналістики, сприяти дослідженням у галузі журналістики та масових комунікацій, а також відстоювати права та обов’язки грецьких журналістів. Його магістерська програма, яка викладається англійською мовою, спирається на її 15-річний досвід навчання іноземних студентів за спеціально розробленою програмою англійської мови для студентів Erasmus. Перш за все, він ґрунтується на 25-річних успіхах Школи у сприянні навчанню через створення теорії, передові технічні навички та професійну підготовку, а також відображає її непохитну прихильність до інновацій, досконалості, міждисциплінарної освіти та міжнародного погляду.

І останнє, але не менш важливе, кафедра двічі була нагороджена кафедрою Жана Моне з європейської публічної дипломатії (2020) та журналістики європейської інтеграції (2016) за забезпечення цілісної програми післядипломного навчання з європейської журналістики.

Розташована на вулиці Егнатія, 46, за межами університетського містечка, школа займає шестиповерхову неокласичну будівлю в центрі міста. Зараз у школі навчається майже 700 студентів, 64 аспіранти та 57 кандидатів наук. Крім того, щороку Школа приймає в середньому 15 студентів Erasmus, водночас вона готує десятки професіоналів середнього рівня за допомогою широкого спектру спеціально розроблених програм навчання протягом усього життя.

Розташування

  • Thessaloniki

    Egnatia,46, 546 25, Thessaloniki

    Запитання