Argosy University

Argosy University

Argosy University

Введення

Argosy університет заробив відмінність у підтримці однієї з найкрупніших громад аспірантів в країні на додаток до того, надійну бакалавра тіло студента. У Argosy університетВи будете мати можливість вчитися і рости в колегіальному, підтримуючої академічному середовищі, що поєднує в собі навчання і практичну підготовку з гнучкістю програм, призначених для працюючих дорослих. У містечках по всій країні і в Інтернеті, наша досвідчена, пристрасна факультет прагне дати вам досягти ваших особистих і професійних цілей.

Вибір Argosy

У Argosy University, ми пишаємося тим, для підтримки одного з найбільших громад аспірантів в країні, а також активної, процвітаючої студентів спільноти. Будучи студентом, ви будете насолоджуватися колегіальний, підтримуючу академічне середовище, що підкреслює навчання та практичної підготовки по областях освіти, бізнесу, охорони здоров'я і науки психології. Кожен з наших програм, призначений для прищепити знання, етичні цінності та навички міжособистісного спілкування професійної практики та сприяння цінності соціальної відповідальності в сприятливій, особистісно-орієнтованого навколишнього середовища взаємної поваги та навчанні.

Факультет досвід Наша талановита викладачі та співробітники орієнтовані на надання Вам навички, керівництвом і довіри, необхідного, щоб досягти успіху в обраній області. Наш факультет вважає навчання йде від цього, так що вони не просто лекції-вони займаються. На додаток до своєї академічної, викладачі покладаються на своїх особистих і професійних переживань, щоб допомогти вам зрозуміти практичне застосування ваших досліджень.

Гнучка навчання Argosy університет пропонує програми на здобуття ступеня в гнучких форматах навчання, включаючи онлайн, ввечері, і у вихідні дні курсів-всіх вбудованих у відповідності з Вашими напружений графік. Дізнайтеся в одному з наших 28 кампусу місцях на території США або в інтерактивній онлайн класі, доступному в будь-який час, вдень або вночі. Або, об'єднати два для змішаного онлайн і кампусу досвід, який відповідає вашим потребам.

Персоналізовані підтримка Тому що ми вважаємо істинним мірилом університеті не зарахування студент, але успіх студент, ви будете отримувати один-на-сам підтримки від наших викладачів і співробітників з зарахування до градації, індивідуальні для ваших точних потреб. Ваші колеги будуть і інші дорослі студенти, які, як і ви, хочуть розширити свої знання, спираючись на їх досвід, і підвищити їх кар'єри потенціал. Ми також зібрали вибір ресурсів, які можуть допомогти вам на цьому шляху, в тому числі онлайн і кампусу бібліотек, кар'єри послуг, академічні консультації, репетиторство і багато іншого!

Багата спадщина У Argosy University, ми пропонуємо освіту побудований на традиціях інновації і професіоналізм. Історія Argosy University почалося у вересні 2001 року у злитті трьох окремих та видатних академічних установ - американських шкіл професійної психології, Університет Сарасота, і Медичного інституту штату Міннесота. Поєднання цих школах створені унікальні середу навчання, яка продовжується і сьогодні в наших кампусах і наших онлайнових програм, де ми як і раніше охоплюють підприємницький дух і зосередити увагу на застосування знань у професійному світі.

Розташування

  • Orange

    Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810, CA 92868, Orange

Запитання