Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Введення

Школа

Тут, у навчальному центрі Arden в Берліні, ми на 100 відсотків прагнемо забезпечити високоякісну бізнес-освіту для тих, хто хоче продовжити свою кар’єру в різних секторах промисловості.

119555__MG_45551.jpg

Про

В університеті Ардена ми прагнемо забезпечити доступність вищої освіти для всіх. Ми пропонуємо відповідні індустріальні курси нижчої та післяградської ступенів у Німеччині, які викладає експертний факультет. Студенти можуть обрати навчання на повний або неповний робочий день, а тому адаптувати навчання відповідно до свого графіку.

119558_IMG_6772.JPG

Експертиза та репутація

Ми розуміємо, як важко студентам підходити до занять навколо щоденних зобов'язань. Ось чому ми пропонуємо змішане навчання, яке поєднує підтримуюче навчання віч-на-віч та навчання з незалежним онлайн-дослідженням. Студенти мають цілодобовий доступ до нашої інноваційної онлайн-платформи навчання iLearn, яка забезпечує доступ до безлічі ресурсів електронного навчання. Ця гнучка модель доставки дає можливість студентам створити практичний розклад, який би вписувався в їхнє життя.

Наші викладачі присвячені підтримці академічного розвитку студентів з першого дня, а також нагляду за досягненням результатів навчання. Студенти також виграють від нашого експертного факультету, який має роки академічної та галузевої експертизи.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Місцезнаходження

Сучасний навчальний центр Arden розташований у самому центрі Берліна, стартап-столиці Європи. Студенти отримують вигоду від того, що їх оточують деякі з найбільших гравців у корпоративному світі, включаючи Sony, Deutsche Bahn і Daimler. Процвітаюча бізнес-сцена міста надає широкі можливості для спілкування та шанс для студентів розвиватися поза аудиторією.

Сам навчальний центр пропонує найсучасніші зручності з легким доступом до магазинів, ресторанів і різноманітних визначних пам'яток, щоб дізнатися про багату культурну та політичну історію міста.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Кар'єрна підтримка

У віртуальній класній кімнаті iLearn розміщено наш онлайн-портал кар’єр, який має на меті забезпечити, щоб наші студенти виділялися серед роботодавців на сучасному конкурентному ринку праці. Пропонуючи низку корисних інструментів від симулятора співбесіди та конструктора резюме до глобальної пошукової системи та курсів електронного навчання, портал прагне допомогти студентам досягти кар’єрних цілей.

На додаток до підтримки, яку пропонує наш онлайн-центр кар’єри, усі наші курси в Arden розроблені з упором на працевлаштування. Поєднуючи теорію з практикою, наші програми забезпечать необхідні знання, які можна застосувати безпосередньо на робочому місці після закінчення навчання.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Міжнародна апеляція

На сьогодні підтримавши понад 50 000 студентів з понад 150 країн, ми прагнемо забезпечити, щоб високоякісна освіта Ардена була доступною для міжнародних студентів з усього світу.

Крім того, усі наші курси викладаються англійською мовою, яка є найпопулярнішою у світі діловою мовою, а також ми пропонуємо безкоштовні уроки німецької мови. Ми віримо, що ці корисні мовні навички значно підвищать перспективи працевлаштування студентів у Німеччині та в усьому світі.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Наші цінності

  • Доступність. Ми пропонуємо гнучкість в Інтернеті, щоб студенти могли навчатися, коли і де їм заманеться.
  • Гнучкість - Завдяки нашій інноваційній платформі для навчання в Інтернеті студенти можуть відповідати навчанням навколо своїх щоденних зобов'язань.
  • Програми, орієнтовані на кар'єру - наші курси розроблені, щоб надати студентам ключові ділові навички, необхідні для досягнення успіху на сьогоднішньому конкурентному ринку праці.
  • Підтримка - Наш Інтернет-портал кар’єри присвячений особистому та академічному розвитку наших студентів, забезпечуючи їх повну підготовку до робочого місця.
  • Фінансування - Ми вважаємо, що фінансові проблеми не повинні бути перешкодою для особистого розвитку. Тому ми пропонуємо гнучке фінансування та пропонуємо якісну освіту.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Розташування

  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    Запитання