Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

Введення

Спонуканий католицькою вірою та домініканською місією, Aquinas Institute Of Theology виховує чоловіків та жінок для навчання, служіння та керівництва. В Інституті Аквінського ваша освіта виходить далеко за межі наших навчальних кабінетів. Наша місія - створити спільноту науковців та місце для розмов. Не лише теологічна школа, тут, в Інституті Аквінського, ви знайдете надійну, різноманітну релігійну громаду та академічне село.

Aquinas Institute Of Theology пропонує різні програми, які стратегічно поєднують стимулююче академічне навчання, міцну душпастирську підготовку та практичну польову освіту з наставниками у служінні та духовній формації для студентів-мирян. Як результат, наші випускники добре підготовлені з чудовими повноваженнями, щоб служити неефективному керівництву Церкви.

Випускні програми сертифікатів в Інституті Аквінського пропонують студентам можливість доповнити навчання або приділити їм особливу увагу. Студенти набувають необхідний досвід для цілеспрямованого служіння в Церкві завдяки концентрованій курсовій роботі та прискореному форматі.

В Інституті Аквінського ми навмисно створюємо академічне середовище та віруючу спільноту, яка відображає поточну реальність керівництва в нашій Церкві сьогодні. Наші студенти-миряни можуть навчатися разом із домініканськими монахами у спеціальній формації як закляті релігійні. Наші брати-студенти-домініканці можуть навчатися поряд з іншими людьми з різних сфер життя та суспільства. Наше бачення дозволяє студентам унікальним чином вчитися один у одного, навчаючи наших мирян студентів та братів домініканців, як виконувати місію нашої Церкви як співвідповідальних провідників.

Розташування

  • St. Louis

    South Spring Avenue,23, 63108, St. Louis

    Запитання