Antioch College

Antioch College

Antioch College

Введення

Горацій Манн, перший президент Antioch College , був аболіціоністом та провидцем освіти. Він був батьком Antioch College та американської державної школи. Ми відзначаємо його роль у керівництві Коледжем та забезпеченні поколінь антиохійців етичним спрямуванням для перемоги людства.

У дусі Горація Манна, Antioch College вважає, що для здорового демократичного суспільства потрібні установи, що виступають каталізаторами змін, і лабораторії для винаходів. Це роль, яку Antioch College відігравав протягом своєї історії; зусилля з його відновлення є одними з найважливіших та найважливіших можливостей у вищій освіті сьогодні.

Antioch College є новаторським та керованим цінностями світським закладом з часу свого заснування в 1850 році. Коледж був одним із перших несектантських навчальних закладів у США. Це був перший в країні ко-освітній коледж, який пропонував однакові освітні можливості як чоловікам, так і жінкам, і був першим, хто призначив жінку на свій факультет та до Опікунської ради. Він також був одним із перших, хто запропонував афроамериканцям рівні можливості для навчання. Протягом поколінь Antioch College , студенти, співробітники та випускники докладали зусиль до важливих справ. Відповідно до своєї навчальної програми та роботи Antioch College завжди надавав однакову вагу розумінню теорії, залученню до практики та вживанню заходів.

У 20 столітті Antioch College перевизначив освіту гуманітарних наук, започаткувавши підприємницьку та досвідчену навчальну програму шляхом розробки своєї відмітної програми спільної роботи. Багато загальновживаних елементів сьогоднішньої гуманітарної освіти - самостійно розроблені спеціальності, навчання за кордоном, міждисциплінарне навчання та оцінка портфоліо - мали ранній старт в Antioch College . Коледж також був одним із перших, хто взяв на себе зобов'язання щодо управління громадою та справжньої участі студентів у прийнятті рішень в інституціях.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Yellow Springs

    Morgan Place,1, 45387, Yellow Springs

    Запитання