鞍山师范学

鞍山师范学

鞍山师范学

Введення

Інститут鞍山师范学Аншань - це денний студентський коледж, в якому знаходиться перший у світі Смарагдовий Будда, знамениті азіатські термальні джерела, національний мальовничий Кяншань, в місті Хуа Баою та сільській столиці видатного туристичного міста, цивілізованих міст - -Аншань, провінція Ляонін .

Школа була заснована в 1958 році і була модернізована до рівня бакалавра в 1993 році. У 2004 році вона пройшла оцінку кваліфікації Міністерства освіти перед випускником. У 2011 році вона була затверджена як підрозділ для післядипломної підготовки магістра в галузі освіти. У 2013 році вона була затверджена як установа, що приймає стипендії китайського уряду для іноземних студентів у Китаї.

З моменту створення школи 61 рік тому школа дотримувалась шкільного девізу "як вільні мистецтва, поєднуючи знання та дії" , дотримувалась шкільної філософії " школа, орієнтована на освіту, яка орієнтується на якість і служіння суспільству" , і дотримувалась "шкільного управління , що орієнтується на навчання , місцеве життя та застосування". Позиціонуючись , неухильно слідуйте коннотативному шляху розвитку, покращуючи якість як основне, формуючи чудові традиції управління школою, і навчаючи майже 100 000 видатних випускників для національної базової освіти, економічного будівництва та соціального розвитку по всій батьківщині. Спереду.

В даний час школа має 3 кампуси площею 750 000 квадратних метрів та 200 000 квадратних метрів навчальних та дослідницьких адміністративних будівель. Є 16 середніх коледжів, 3 державні навчально-дослідні відділи та 1 середня школа. Основні фонди складають 431 млн. Юанів, з них навчальне та наукове обладнання коштує 129 млн. Юанів. Бібліотека має колекцію 1,116 мільйона книг.

В даний час у школі працюють 1133 викладачі та співробітники, у тому числі 760 штатних викладачів та 468 із старшими званнями старших за віком. До «Сто талантів» Проекту «Сто десять тисяч талантів» провінції Ляонін відібрано 5 осіб, 4 команди викладачів на провінційному рівні, 3 професійні керівники на провінційному рівні, 7 викладачів викладацького складу на провінційному рівні та експерти з видаткових внесків на муніципальному рівні, провідні таланти та таланти високого рівня Є 5 людей та 58 майстер-репетиторів.

На даний час у школі є 7 областей прийому для майстрів освіти, включаючи дошкільну освіту та викладання предметів (мова, математика, ідеологічна та політична, хімія, англійська мова, фізика). Існує 51 денна спеціальність для студентів (що охоплює 8 дисциплін освіти, гуманітарних наук, науки, мистецтва, менеджменту, інженерії, права та історії), 28 спеціальностей вищих професійних спеціальностей та 28 провінцій для прийому на бакалаврат. Загалом навчається 18 239 студентів різних типів, у тому числі 180 аспірантів, 9 170 студентів загальних курсів, 3445 студентів загальноосвітніх коледжів та 244 іноземних студентів. Розвиток структури школи.

В даний час у школі є 1 провінційна модель першого класу моделі базової освіти, 1 модель провінційного рівня, 2 спеціальності моделі провінційного рівня для трансформації, орієнтованої на застосування, 4 пілотні спеціальності розвитку трансформації на провінційному рівні, 33 нагороди провінційного рівня та Міністерство освіти Викладацький комітет має 17 ключових будівельних курсів, 17 курсів якості на провінційному рівні, 3 підручники з планування на національному рівні та 4 бази практичної освіти студентів коледжів на провінційному рівні.

Починаючи з " Дванадцятої п'ятирічки" , школа здійснила 357 науково-дослідних проектів вище провінційного рівня, включаючи 13 національних проектів, таких як Національний фонд природничих наук, Національний фонд соціальних наук та Національний фонд мистецтв. Вона опублікувала 985 статей над основними журналами, включаючи SCI, EI, CPCI тощо шукали та збирали 460 статей, головний редактор, брав участь у редагуванні 311 книг та навчальних матеріалів. У школі працювала "Технологічна鞍山师范学", яка видавалась у країні.

Що стосується підготовки талантів, школа продовжує поглиблювати реформу моделі підготовки талантів, посилювати переваги освіти вчителів та енергійно сприяти підготовці прикладних талантів. Школа твердо утверджує концепцію " освіта на штаті, повний процес навчання, всебічна освіта" , всебічно впроваджує комплексну систему репетиторів та систему академічних репетиторів, здійснює " моральну " добровільну службу для студентів коледжів та енергійно сприяє координації знань, здібностей та якості учнів розвиток. Протягом останніх років культурні заходи, курси, гуртки та окремі студенти шкільного містечка послідовно вигравали « Нагороду за видатні досягнення в будівництві культури у кампусі дев’ятого коледжу», « Національну групу передових класів», « Національну асоціацію підприємців-топ 100», « Національного відмінника комуністичної молодіжної ліги» та інші відзнаки. Кількість студентів, що беруть участь у науково-дослідних проектах, публікаціях статей та нагород на різних науково-технічних конкурсах, з кожним роком збільшується. Кількість та рівні нагород на студентських конкурсах з питань інновацій та підприємництва продовжують зростати, рівень вступних іспитів в аспірантуру з кожним роком збільшується, а рівень зайнятості випускників на кінець року завжди становить близько 95%.

Школа повністю розкриває переваги гуманітарних та мистецьких дисциплін для сприяння регіональному міському культурному будівництву. Спираючись на Центр досліджень мистецтв Лю Ланфанг, Центр національних досліджень та Художній музей Лірена, проводять дослідження, сортування та розповсюдження регіональних характерних культур, таких як культура Цяньшань, Північна кераміка, розповідь Аньшань та промислова спадщина. Школа активно сприяє інтеграції виробництва та освіти, співпраці шкіл та підприємств, співпрацює з відомими компаніями, такими як Phoenix Education Group, ZTE Corporation та Dane Group, для підготовки професійних талантів, а також активно зв'язується з регіональною культурою, туризмом, спортом, охороною здоров'я та іншими галузями, а можливості соціальних служб значно покращені.

Школа проводить широкі міжнародні обміни та співпрацю та активно сприяє міжнародному шкільному навчанню. До цього часу школа підписала угоди про дружнє співробітництво з понад 100 університетами та освітніми науковими установами у понад 20 країнах та регіонах, включаючи США, Великобританію, Францію, Іспанію, Польщу, Росію, Австралію, Нову Зеландію, Нігерію, Перу, Японію та Південну Корею. Здійснено значний обмін та співпрацю в багатьох аспектах, таких як обмін, обмін викладачами та студентами та культурний обмін. Як " установа, що отримує стипендію китайського уряду для іноземних студентів у Китаї", школа підготувала понад 3500 довгострокових та короткострокових іноземних студентів з більш ніж 20 країн.

Останніми роками соціальний вплив школи продовжує розширюватися. Це заступник голови Національного альянсу педагогічних шкіл місцевих коледжів , кооперативний підрозділ району " Три півночі" вищих нормальних коледжів , основна навчальна база провінційного дитячого садка, провінційна дослідницька база професійних навичок викладачів та провінційна культура і мистецтво Біржова база. Школа також послідовно отримувала такі відзнаки, як " перша партія національних соціалістичних основних цінностей для спільного будівництва та освітніх баз", " Демонстраційна школа ідеологічного та морального будівництва провінції Ляонін " та " Розширений колектив для навчання в Китаї провінції Ляонін" .

Звернувшись до майбутнього, школа високо підніме великий прапор думок Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайськими особливостями в нову еру, повністю реалізує дух 19-го Національного конгресу Комуністичної партії Китаю та повністю реалізує дух Національної освітньої конференції. Працюйте наполегливо для місцевих прикладних університетів високого рівня з відмінними характеристиками освіти викладачів серед подібних установ!

Розташування

  • Anshan

    Ping'an Street,43, , Anshan

    Запитання