Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Введення

Alfred Nobel Open Business School Швейцарії

Є небагато країн, які, використовуючи модний вислів, часто можна вважати брендом. Розвиток бренду заслуговує на заздрість, і його необхідно дотримуватися, оскільки продукти та послуги, які стали концепціями, від швейцарського армійського ножа до годинника та авіакомпанії SWISS, зміцнюють один одного. Звичайно, це також означає, що якість, точність і точність можуть бути пов’язані з кожним із них. І тут ми практично досягли одного із ключів до успіху. У Швейцарії регуляція та якість, що охоплюють кожну деталь, є гарантією того, що ми не розчаруємося, не введемо в оману чи не помилимось. Це те, що ми пропонуємо нашим студентам.

Десятиліття досвіду та якості приваблюють наших студентів з усіх континентів світу. Ми пишаємося тим, що у нас є кандидати з 50 країн, і ми створили міжнародну мережу студентських контактів.

Ділове життя в усьому світі ведеться по-різному. Цьому можна навчитися з книжок, а тут ви можете навчитися безпосередньо від наших професорів з різних куточків світу. Крім університетських знань, вони представляють діловий світ свого континенту.

Метою наших англомовних навчальних програм є пробудження прагнення до знань, розвиток практикоорієнтації, підготовка до життя з відповідними знаннями та підготовка професіоналів, які прагнуть до успіху. Це найважливіші стовпи нашого навчального закладу, на яких наші студенти можуть будувати свою кар’єру.

Наші кандидати можуть брати участь в онлайн-курсах, тож їм не доведеться відкладати свою професійну кар’єру під час навчання. Студенти можуть навіть написати дипломну/дисертаційну роботу своєю рідною мовою, враховуючи професійні аспекти, на тему, близьку до їхньої сфери знань.

Філософія ANOBS полягає в «практичному навчанні, яке формує професіоналів, які прагнуть до успіху».

Наші принципи:

 • Виховувати прагнення до знань
 • Практична орієнтація
 • Набуття корисних знань
 • Товарність
 • Професіоналізм

Розташування

 • Zürich

  Löwenstrasse 20, 8001, Zürich

 • Zürich

  Zürich, Швейцарія

  Запитання