Keystone logo
Anna Maria College

Anna Maria College

Anna Maria College

Введення

Anna Maria College пропонує якісні академічні програми, які поєднують освіту гуманітарних наук з підготовкою до реального життя. Коледж пропонує різноманітні спеціальності для студентів, а також безліч програм для випускників та сертифікатів, як на місцях, так і в Інтернеті. Невелике співвідношення студентів та викладачів забезпечує надзвичайно персоналізований досвід навчання, тоді як скромний клас та розмір кампуса дозволяють оптимально залучати студентів.

Популярні спеціальності включають мистецтво та музичну терапію, бізнес, кримінальне правосуддя, освіту, пожежну науку, юридичні науки, фельдшерські сестри, психологію, соціальну роботу, управління спортом тощо. Коледж пропонує програму з відзнакою та унікальні можливості навчання за кордоном. Він є членом консорціуму з 12 коледжів, що дозволяє студентам перехресно реєструватися в інших коледжах консорціуму без додаткових витрат.

В Анні Марії ви можете насолодитися усім, що може запропонувати життя в університетському містечку, та взяти участь у захопленні району Вустер, включаючи концерти в Центрі DCU та Паладію, катання на лижах поблизу гори Вахусет, художні експонати у художньому музеї Вустера світового класу і чудові ресторани у зростаючому центрі Вустера. До Бостона, Кейп-Кода, штату Коннектикут, штату Нью-Гемпшир, штату Вермонт, і Род-Айленда ми за кілька хвилин їзди.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Paxton

    Sunset Lane,50, 01612, Paxton

    Запитання