Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Введення

Про нас

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University - це повноцінна, акредитована недержавна вища освітня установа, яка розвивається з небаченою тенденцією. Історія університету може бути короткою, але вона багата і є незрівнянною історією успіху. Почавши практично з нуля у 2000 році, інститут розвивався захоплюючими темпами. АФМКУ розпочав ідею в 1998 році, яка була перетворена в основу батьків-засновників. Наступним кроком, після акредитації міністрів, установи були офіційно створені (2000 р.) І почали функціонувати в орендованих будинках в декількох місцях у Кракові. На той час його академічна пропозиція включала 5 галузей (міжнародні відносини, сімейні дослідження, маркетинг, менеджмент та адміністрація), і лише трохи більше 1200 студентів були зараховані на перший рік, що само по собі було досить великим досягненням - це був першим недержавним вищим навчальним закладом у Польщі, щоб почати з такої широкої пропозиції.

Зараз це процвітаючий та яскравий академічний центр, розташований у другому за величиною місті Польщі, Кракові, місті, який славиться винятково багатими академічними традиціями, що тривають більше 600 років. На 6 факультетах ми пропонуємо 21 навчальний курс для майже 9 000 студентів. Ми створили власний сучасний кампус, який складається з університетської адміністрації, прекрасних навчальних закладів, комп'ютерних лабораторій, кафе, магазинів, лікарень, тренажерних залів, бібліотек, студентських організацій, телевізійних студій, художніх галерей, університетських готелів та більше Чудовий прогрес, який ми зробили, може чітко виражатися в розробці нашої академічної пропозиції, що мала місце протягом цього короткого періоду часу з моменту створення.

Кампус університету розташований у відмінному місці з легким доступом з залізничних та автобусних станцій, а також до міжнародного аеропорту. Він розташований в центрі міста, на березі Вісли, в трьох кілометрах від історичного центру міста - туристичного атракціону світового класу, Старе місто, всього за тридцяти хвилинах ходьби або десяти хвилинах їзди на одному з частих автобусні або трамвайні послуги. Супермаркети, торговельний центр, кінотеатр - всього за декілька хвилин ходьби.

Розташування

  • Kraków

    Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705, , Kraków

Запитання