Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Введення

Anda Sprachschule - це вітаюча мовна школа, в якій навчають різноманітні мови в дуже тісній та дружній атмосфері.

Наша школа складається з двох різних місць у двох найпотайніших районах Берліна: Фрідріхсейн і Пренцлауер Берг. Обидва квартали є прикладом підземної культури Берліна і відомі широким асортиментом пабів, кав'ярень та парків, щоб уникнути суєти міста.

У місті Анда Sprachschule ми пропонуємо курси німецької, англійської, іспанської, французької, італійської та португальської для дорослих, а також для компаній. Наші вчителі - всі носії мови та висококваліфіковані та досвідчені, і мають справжню пристрасть до навчання мов. У Anda ви матимете можливість вивчати мови в невеликих групах з 6 студентів у середньому. З самого початку наші два основні фокуси - це спілкування та міцна граматична база. Ми використовуємо гнучкі методи навчання та забезпечуємо особисту увагу, щоб усі наші студенти могли досягти своїх цілей та максимально використати їхнє перебування у нашій школі. Всі наші курси пов'язані з Загальними європейськими рамками для мов.

Ми хочемо, щоб наші студенти не тільки могли спілкуватися та спілкуватися на цільовій мові, але і мати можливість обмінятися культурними обмінами, оскільки ми твердо розглядаємо вивчення нової мови більше, ніж просто вивчаючи саму мову. Щоб заохотити цю інтеграцію, ми організовуємо різноманітні культурні заходи щотижня, щоб студенти могли дізнатися дещо про місто та його культуру. Крім того, ми бачимо це як чудову можливість для них краще пізнати один одного. Ми також пропонуємо проживання студентам, як у спільних квартирах, так і в гостьових сім'ях, а також є щотижнева довідкова служба, в якій ми надаємо підтримку та інформацію студентам, які потребують порад.

Ми пропонуємо широкий вибір курсів протягом усього дня за дуже конкурентними та доступними цінами. Існує також можливість взяти уроки безкоштовної пробної версії. Відвідайте нас і спробуйте!

Розташування

 • Berlin

  Rigaerstr. 104 Friedrichshein, 10247, Berlin

  • Berlin

   Raumerstraße 21 Prenzlauer Berg, 10437, Berlin

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання