Keystone logo
Anadolu University

Anadolu University

Anadolu University

Введення

Академія економічних і комерційних наук Ескішехір, заснована в 1958 році, лягла в основу Anadolu University . У 1982 році Академію замінив Anadolu University , який здобув заслужене місце як сучасний, динамічний та інноваційний заклад серед найбільших університетів не лише Туреччини, а й світу. Розташований у центрі Ескішехіру, який відомий як місто науки, культури та молоді, в його кампусі розміщено 12 факультетів (рівень бакалавра) - три з яких пропонують дистанційну освіту, 3 прикладні школи - одна з них музична та драматургії, 2 професійно-технічні школи (асоційований рівень), 6 аспірантур - чотири з них - аспірантура та аспірант, 30 дослідницьких центрів.

Anadolu University був новаторським закладом на багатьох фронтах. Найголовнішим із них є успіх впровадження системи дистанційної освіти. Сьогодні загальна кількість студентів трьох факультетів дистанційної освіти становить понад 2 мільйони. Успіх у розвитку цієї системи було взято за модель багатьма установами різних країн.

У своїх кафедрах, оснащених передовими технологіями, Anadolu University зі своїми викладачами, які прагнуть бути найкращими у своїй галузі та присвячують весь свій час своїм студентам, наполегливо працюють, щоб підготувати своїх студентів до найкращих у своїй творчості та динаміці налаштування навчання.

Розташування

  • Eskişehir

    Yeşiltepe, Yeşiltepe Mahallesi, Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü Rektörlük Binası, 26470 Tepebaşı/Eskişehir, Turkey, , Eskişehir

    Запитання