Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Введення

За що стоїть Академія архітектури?

Навчання в міжнародному контексті

Ми виступаємо за відкрите і допитливе ставлення, за експериментування, і заохочуємо студентів до прийняття власної позиції. Ми вважаємо місто Амстердам лабораторією для проектування наших студентів та викладачів. Академія підтримує тісні контакти з професійною спільнотою в регіоні, з державними службами, партіями-замовниками та розробниками. Наші навчальні програми також займають важливе місце на міжнародному рівні. Академія має міцні зв'язки з відповідними програмами за кордоном. Студенти з усіх куточків світу навчаються в Академії, міжнародні запрошені лектори та спікери регулярно відвідують, а студенти часто беруть участь у зарубіжних екскурсіях та проектах.

Вивчення та робота одночасно

Навчання та робота йдуть рука об руку під час програми навчання. Це поєднання означає, що студенти та викладачі безпосередньо беруть участь у практиці проектування та дослідження. Ви вже сформуєте активну частину широкої мережі колег під час навчання. Ті, хто закінчує академію, часто залишаються залученими до програми навчання. Студент стає роботодавцем і, на підставі цієї посади, викладачем або наставником для нового покоління студентів.

Міждисциплінарний

Архітектура, урбанізм і ландшафтна архітектура є самостійними дисциплінами в рамках Академії, які частково пропонуються в комбінації. Таким чином, студенти готуються до поточної, інтегрованої професійної практики, яка одночасно вимагає спеціалізації та широти від студентів. Академія архітектури є єдиним навчальним закладом в Нідерландах, який пропонує програми магістра в міждисциплінарному порядку. Ця комбінація надає Академії унікальну позицію в Нідерландах і за кордоном.

Міжнародний

Навчальна поїздка за кордон, навчання на програмі іншого ступеня протягом семестру або створення проекту з групою іноземних студентів; це все можливо в Академії. Ми підтримуємо активну мережу програм європейських ступенів, завдяки яким студенти та викладачі обмінюються в невеликому масштабі. Академія є членом Європейської асоціації архітектурної освіти (EAAE) і є партнером європейських майстрів ландшафтної архітектури (EMiLA), завдяки якому ви можете отримати «європейського майстра ландшафтної архітектури». Академія співпрацює над програмою «Еразм», на основі якої організовуються міжнародні семінари. Крім того, в Європі існує багато закордонних проектів та партнерств з різними дизайнерськими програмами. У літні місяці ми організовуємо так звану Літню школу: різні міжнародні екскурсії, в яких можна взяти участь.

Надихаюче середовище і актуальні дебати

Академія архітектури знаходиться на Ватерлополіні в Амстердамі в комплексі будівель 17-го століття, відреставрованому Клаусом ан Кааном Архітектоном. Академія займає унікальне місце в культурному житті Амстердама і відіграє активну роль у професійному дискурсі. Лекції, семінари, заходи та виставки організовуються у співпраці з іншими організаціями. Серія лекцій - відкрита для студентів - на основі актуальних тем, які відбуваються протягом року.

Назва архітектора

Після отримання магістерської назви (магістр) Ви маєте право розпочати незалежну професійну практику і негайно вступити до реєстру архітекторів, урбаністів і ландшафтних архітекторів.

Практично орієнтовані дослідження в освіті

Світ змінюється постійно і все швидше. Соціальні, практичні та технічні розробки висувають нові вимоги до дизайнера. Саме тому Академія інтегрує в освіту орієнтовані на практику дослідження. Професори організовують майстер-класи, проекти, екскурсії, виставки та лекції в рамках своєї дослідницької програми.

Частина Амстердамського університету мистецтв

Для того, щоб прийти до нових ідей і нововведень, ви повинні бути в змозі і наважитися вийти за межі власного поля. Амстердамський університет мистецтв (AHK) пропонує студентам широку орієнтацію з точки зору мистецтва і культури, і з цієї причини надає великого значення тому фактом, що студенти можуть отримати знання про розвиток в інших мистецьких дисциплінах. У рамках програм, що пропонуються в АХК, ми надаємо можливість співпраці з іншими програмами та міжнародними обмінами.

Наше завдання

Академія архітектури Амстердама пропонує курси дизайнерів для дизайнерів. Він орієнтований на студентів, які є мотивованими та обладнаними для дизайнерської практики, і обирає викладачів, які відзначилися в практиці дизайну та досліджень.

Студенти навчаються просторовому проектуванню як практичної та критичної дисципліни в точці перетину мистецтва, науки та технології. Навмисне рішення пов'язувати його з мистецькою освітою (Амстердамський університет мистецтв АХК) підкреслює особливе значення, яке Академія надає художнім аспектам здійснення професії.

Розташування

  • Amsterdam

    Waterlooplein 211-213 1011 PG, , Amsterdam

Запитання