AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

Введення

АМЛОТНІ КУРСИ

Загальні ESL

Метою цього курсу є розвиток у студентів здатності розуміти та виробляти основні звуки, словниковий запас та схеми речень американської англійської мови.

Академічний ESL

Мета курсу Academic ESL - розвивати академічні навички читання та письма шляхом вивчення широкого спектру матеріалів для читання та розробки есе.

Інтенсивна ділова англійська

Метою цього курсу є розвиток у студентів здатності розуміти та використовувати термінологію бізнесу та робочого місця для ефективного спілкування у ділових умовах.

Курс за вибором

Американська культура, поточні події

Мета курсів за вибором - зосередитись на успішному функціонуванні студентів англійською мовою для спеціальних цілей. Курси за вибором розширюють ваші інтереси та пропонують уроки, які мають багатокультурний та міжкультурний характер і мають лінійну послідовність.

Підготовчий курс iBT TOEFL

Метою цього курсу є подальший розвиток у студентів здібностей та впевненості у іспитах TOEFL iBT та стратегіях складання тестів. Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНИЙ комп’ютеризований тестовий тест TOEFL iBT.

Програма сертифікатів TESOL

Метою програми сертифікату TESOL є надання людям, які зацікавлені у навчанні основоположним навичкам та стратегіям ESL або EFL, щоб досягти успіху в класі. Програма надає студентам основи вивчення мови, методологію ESL та готує їх до подальшого навчання або професійного розвитку.

Розташування

  • New York

    500 8th Ave, 909, 10018, New York

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання