American University of Barbados

American University of Barbados

American University of Barbados

Введення

American University of Barbados , Медична школа зі своїм кампусом, розташованим у місті Уайлді, Барбадос, є популярним вибором при розгляді варіантів вивчення медицини в Карибському басейні. АУБ пропонує своїм студентам комплексну медичну програму та якісну освіту. Медична школа акредитована CAAM-HP та Радою з акредитації Барбадосу (BAC). Він також внесений до Всесвітньої федерації медичної освіти (WFME) та Фонду сприяння розвитку міжнародної медичної освіти та досліджень (FAIMER) у Всесвітньому довіднику медичних шкіл. Таким чином, вищі дипломи АУБ визнані у всьому світі.

Зразкова модель освіти АУБ включає інтегровану навчальну програму на базі США з широкою підготовкою до USMLE, дослідницькими програмами та подіями на базі громад у багатокультурному середовищі, що виховує студентів у різних академічних та професійних дисциплінах, що веде до ширшої перспективи та багатства навчальний досвід. Програми очолюють спеціалізовані та досвідчені викладачі, які поєднують в собі суворе навчання в класі з наставництвом. AUB виховує своїх студентів, щоб вони стали компетентними постачальниками медичних послуг, і оскільки їхні ступені визнані у всьому світі, це відкриває Pathways для багатьох країн. Навчальна програма медичної школи є прикладом інновацій за допомогою високотехнологічних засобів навчання, а її винахідливий ентузіазм спрямований на навчання молодих випускників медицини та підготовку їх до наступного покоління лідерів охорони здоров’я. Під час Програми клінічних наук (обертання) студенти беруть участь у нагляді за пацієнтами під наглядом за різними медичними спеціальностями. АУБ постійно перевіряє можливості розширення клінічної експозиції наших студентів у США та інших країнах.

Класне навчання відповідає реальному досвіду, який доповнює курсову роботу практичним досвідом у нашій громадській клініці на території кампусу. Це дає студентам можливість спілкуватися з пацієнтами та іншими медичними працівниками з самого початку їхньої медичної подорожі. Значний акцент робиться на розвитку професіоналізму та гуманізму, а також прихильності до спільноти та культурного різноманіття протягом усього дослідження.

AUB надає студентам платформу для цілісного розвитку, а сприятливе середовище дозволяє їм легко адаптуватися до карибської культури. На додаток до надання якісної освіти, AUB прагне до того, щоб її студенти зростали в академічному, професійному та соціальному плані. Ми вважаємо, що ці характеристики незабаром побачать, що American University of Barbados стане одним з найбільш затребуваних імен у галузі медицини, а також підніметься сходинку в рейтингу Карибських медичних шкіл. Школа проходить комплексний процес прийому, в якому приймальна комісія оцінює потенційних студентів на основі їх академічних кредитів. За постійної політики прийому заявки приймаються цілий рік, заняття починаються відповідно у січні, травні та вересні.

Девіз

"Знання на все життя"

Бачення

АУБ прагне створити випускників медицини, які мають емоційну та культурну чутливість з компетентністю світового рівня, щоб їх можна було цінувати та поважати як відповідальних громадян. Метою університету є не тільки створення лікарів з хорошими клінічними знаннями, а й прищеплення їм етики та цінностей, завдяки яким вони зможуть ставитися до своїх пацієнтів з людським дотиком.

Місія

AUB прагне надати медичній освіті світового рівня передові та інноваційні технології в середовищі, яке сприяє вдячним запитам, чутливості людини та спільним дослідженням, спрямованим на зменшення людських страждань та болю.

Основні характеристики: Чому варто вибрати AUB

 1. Методологія структурованої інтеграції
  Викладання методологією структурованої інтеграції та проблемно -орієнтованим навчанням.
 2. Медичний ігровий центр
  Центр 3D -анімації, моделювання та медичних ігор.
 3. Стипендії
  Доступна плата за програму MD з варіантами стипендій.
 4. Різноманітна студентська спільнота
  Досвід навчання у закладі, що складається з різноманітної студентської спільноти, що дає змогу усвідомлювати різноманітні культурні практики.
 5. Затверджена США навчальна програма
  Викладання, орієнтоване на USMLE у стилі США та затверджену навчальну програму.
 6. Клінічні ротації
  Клінічні ротації в США та інших країнах.
 7. Медичні працівники
  Студенти АУБ можуть практикувати як медичні працівники в будь -якому місці після того, як вони пройдуть необхідний огляд країни, яку вони обрали.
 8. Медична ліцензія
  Медична ліцензія для випускників США та інших країн після успішного завершення USMLE STEP 1 та 2.
 9. Скринінговий тест MCI
  Випускники AUB індійського походження можуть проходити практику медичних працівників в Індії після участі в скринінговому тесті MCI.
 10. Книги та журнали
  Доступ до понад 10 000 книг та журналів в онлайн -бібліотеці.

Розташування

 • Bridgetown

  Bridgetown, Барбадос

  Запитання