American University

American University

American University

Введення

American University використовує силу та мету науки, навчання та спільноти для впливу на наш мінливий світ. Викладацький склад, студенти, співробітники та випускники AU – від сталого розвитку до соціальної справедливості та науки – вони творці змін.

Заснований у 1893 році, American University є видатним приватним закладом, розташований у столиці країни Вашингтоні, округ Колумбія. Завдяки сильній міждисциплінарній спрямованості, керованим політикою академічним програмам та впливовим студентським активістам і випускникам AU пропонує понад 135 магістерських програм із семи шкіл.

Університет досить малий, щоб ви могли почуватися поміченими, і досить великий, щоб залучати історичних діячів до кампусу, щоб залучати нашу спільноту до важливих питань. American University відомий тим, що готує покоління вчених, які згодом стануть національними та міжнародними громадськими лідерами та агентами змін у нашій глобальній спільноті.

Місія

Розвивати знання, розвивати інтелектуальну допитливість, будувати спільноту та розвивати цілеспрямоване життя, служіння та лідерство.

Бачення

American University є провідним дослідницьким університетом, орієнтованим на студентів, де пристрасні учні, сміливі лідери, заангажовані вчені, новатори та активні громадяни розкривають силу спільних відкриттів. Ми співпрацюємо з ключовими організаціями у Вашингтоні, округ Колумбія, регіоні та в усьому світі, щоб покращити умови життя людей, отримати знання з широкого спектру досвіду та стажувань, створити значні зміни та вирішити поточні та нові проблеми суспільства.

Особливості кампусу

  Прийом

  Іноземні студенти

  Володіння англійською мовою

  Розташування

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  Запитання