Keystone logo
American International Theism University Магістр психології в галузі консультування з горя
American International Theism University

Магістр психології в галузі консультування з горя

Englewood, США

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 7 950 / per year

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

American International Theism University пропонує прискорені ступені з чотирьох різних дисциплін, які можна здобути за один рік. Якщо ви шукаєте кращої кар’єри, яка принесе вам вищу зарплату, вам потрібно отримати освіту аспіранта. Роботодавців більше не цікавить, чи здобувачі мають ступінь юриста або ступінь бакалавра. Вони хочуть побачити, що у вас є ступінь магістра чи ступінь доктора, ще до того, як вони навіть задумаються про найм вас.

142864_pexels-photo-4101143.jpeg
cottonbro / pexels

Навчальна програма

 • GRFM 500 - Смерть і смерть I
 • GRFM 525 - Теорія та практика огляду психотерапії II
 • GRFM 550 - Консультування з приводу горя
 • GRFM 625 - Планування лікування
 • GRFM 575 - Етичні питання консультування
 • GRFM 700 - Полікультурні аспекти консультування з приводу горя
 • GRFM 725 - Консультування з приводу горя
 • RES 705 - Методи дослідження
 • GRFM 750 - Консультування з приводу дітей та підлітків
 • GRFM 775 - Консультування з горя з дорослими
 • GRFM 800 - магістерська робота з консультування з приводу горя

Інформація про курс

American International Theism University має щось для кожного. За допомогою наших прискорених програм ви можете закінчити ступінь магістра або доктора наук за один рік (або менше). Кожен курс складає чотири кредитні години і триває шість тижнів. Нехай ваша наполеглива праця та відданість принесуть свої плоди, отримавши ступінь за половину часу.
Реєстрація відкрита, і студенти можуть розпочати програму в будь-який час. Усі курси проводяться в Інтернет-аудиторіях з індивідуальним наставництвом викладачів. Студенти також мають вільний доступ до нашого всеосяжного Центру тактики та ресурсів з посиланнями на веб-сайти, що стосуються предметів, Інтернет-бібліотеки, статті та допомогу в дослідженнях.

Як зареєструватися

Спочатку потрібно заповнити онлайн-заявку на обрану вами ступінь. Після отримання вашої заявки вам буде надіслано електронне повідомлення з привітальним листом із повними інструкціями щодо реєстрації на курс або курси та вступу на ступінь або програму сертифіката. У вашому вітальному листі буде надана повна інформація щодо необхідних подань стенограм.

Потім ви можете зареєструватися на перший курс у вашій навчальній програмі. Будь ласка, зверніться до своєї навчальної програми для першого курсу та натисніть на посилання на програму, на яку ви офіційно вступаєте. Обов’язково введіть у форму реєстрації номер курсу та курс, на який ви реєструєтесь. Потім ви можете здійснити плату за свій курс. Ми пропонуємо надійний сервер кредитних карток і приймаємо всі основні кредитні картки.

Одноразовий вступний внесок у розмірі 100,00 доларів США сплачується під час оплати за перший курс.

При заповненні та поданні заявки не стягується жодна плата та зобов’язання.

Отримавши плату за навчання, ваше зарахування буде негайно оброблено. Ви отримаєте електронний лист із заголовком «Повідомлення про нового студента» з детальним описом вашого курсу чи програми, контактною інформацією викладача, викладача та повними інструкціями щодо доступу до вашої аудиторії. На цьому етапі ви зможете негайно розпочати курси або дипломні програми. У нас є відкрита політика реєстрації, щоб ви могли розпочати в будь-який час.

Навчальний план

Про Школу

Запитання