© Penn State Great Valley
American International Theism University

American International Theism University

American International Theism University

Введення

AITU пропонує лише освітні програми, які готують студентів до релігійних покликань як міністрів, професіоналів чи непрофесіоналів у служінні, консультуванні, теїзмі, освіті, адміністрації, музиці, образотворчому мистецтві, засобах масової інформації або соціальній роботі.

Наші викладачі вибираються на основі їх міцної академічної бази, навчальної бази та досвіду здорового глузду. Вони демонструють вражаючий баланс між освітніми дослідженнями та реальним досвідом, який допомагає нашим студентам рости та вчитися на кожному курсі.

Наші студенти можуть застосувати свій досвід на роботі після закінчення навчання. І якщо колись буде потреба в додатковій допомозі в майбутньому, наш вузькоспеціалізований факультет завжди доступний для випускників.

AITU використовує найсучаснішу систему управління навчанням, де студенти можуть вільно входити у свої класи, брати участь у дискусіях у класах та змішаних презентаціях та отримувати доступ до Інтернет-бібліотеки AITU. Студенти можуть здобути ступінь за розумною ціною, не заборговуючись.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows

Розташування

  • Englewood

    1460 S McCall Road Suite 5 Englewood, Florida 34223, 34223, Englewood

Запитання