Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American Film Institute

American Film Institute

American Film Institute

Введення

The Американський інститут кіно ця обіцянка Америки, щоб зберегти спадщину кінофільмом, в честь художників і їх роботи і навчити нове покоління оповідачів. Як некомерційна організація освіти мистецтв, AFI відіграє провідну роль в кіно і на телебаченні, і присвячена ініціатив, які беруть участь в минуле, сьогодення і майбутнє мистецтва рухомих зображень. AFI Архів і AFI Каталог художніх фільмів зберегти Спадщина фільму спадщини Америки для майбутніх поколінь, Який включає в себе рідкісні кадри зі всієї історії рухомого зображення і складання авторитетний звіт про перші 100 років американського фільму.

AFI шанує фільмів і телевізійних художників і їх роботи шляхом організації різних щорічних програм і спеціальних заходів, в тому числі Премія AFI Life Achievement і AFI AWARDS. Премія Премія AFI Life залишається найвищою честю для кар'єри в кіно і демонструє величезну міць і мистецтво фільму. AFI AWARDS, 21 століття кіно і телебачення альманаху Інституту, зазначає найвидатніші фільми і телевізійні програми року і творчі колективи за ними в неконкурентною атмосфері. AFI аплодує кінорежисерів і кінолюбителів, так з кіно на виставки протягом усього року; AFI DOCS, Являє п'ять днів міжнародних документальних фільмів і в Сполучених Штатах єдиний фестиваль, присвячений скринінгів і подій, які з'єднують аудиторії, кінематографісти і політичних лідерів у Вашингтоні, округ Колумбія; AFI Срібний театр і культурний центр пропонує цілорічне програмування в Вашингтоні, округ Колумбія; AFI FEST представлений Audi, вітрина Інституту кращих фестивальних фільмів року і можливість для майстер-режисерами і початківців художників, щоб зібратися разом з глядачами в самому серці Голлівуду, AFI FEST є єдиним фестиваль його зростання, який є вільним для публіки. AFI'S примітні 100 років ... 100 фільмів списки знову ввести класичні американські фільми для мільйонів любителів кіно в усьому світі.

AFI виховує нове покоління оповідачів на AFI Conservatory, Який був послідовно визнаний одним з провідних світових кіношкіл. спільний, практичний виробничому середовищі з акцентом на розповідання хвалиться вітання випускників Консерваторії, включаючи Даррена Аронофскі, Петті Дженкінс, Януш Камінські, Хайді Левітт, Меттью Лібатік, Девід Лінч, Терренса Маліка, Пфістер, Роберт Річардсон, Ед Цвік та багато, набагато більше. AFI Conservatory пропонує дворічну ступінь магістра образотворчих мистецтв в шести дисциплінах: кінематографії, режисура, монтаж, Виготовлення, дизайн виробництво та сценарна.

Престижний Опікунська рада під головуванням сера Говард Стрінгер, і Рада директорів, очолюваний Бобом Дейлі, поряд з президентом і CEO Боба Gazzale, складається з ключових фігур з розважальних закладів, ділових і академічних кіл, які направляють AFI, Як некомерційної освітньої організації, спирається на щедру фінансову підтримку від рухомих зображень ентузіастів мистецтва, як і ви, щоб забезпечити фінансування своїх програм і ініціатив. стати AFI сьогодні член і грати свою роль в збереженні, а також робить історію американського кіно.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Los Angeles

    American Film Institute 2021 North Western Avenue, CA 90027-1657, Los Angeles

Запитання