American English Institute

American English Institute

American English Institute

Введення

Американський англійський інститут це інтенсивний центр англійської та випробувань Підготовка, яка допомагає іноземним студентам покращити свою англійську і отримати результати тестів, вони повинні увійти в американському коледжі або університеті. Ми також допомагаємо професіоналам, щоб поліпшити свою англійську мову і набувати нових навичок, щоб просунутися в своїй кар'єрі. Наші програми допомагають студентам покращити свою англійську мову швидко, так що вони можуть досягти своїх цілей та мрій.

Чому студенти обирають американський англійський інститут

Студенти обирають американський англійський інститут, тому що ми пропонуємо невеликі, динамічні заняття з дружніми інструкторами та персоналом. Сертифіковані викладачі ESL зробити навчання легкими, і студенти отримують впевненість в усі англійською мовою швидко.

Як нас знайти

АЕИ розташований в красивій Південної Каліфорнії в місті Ріверсайд, розташований всього в 90 км від Лос-Анджелеса. Навчання в Ріверсайді означає, що учні мають легкий доступ до пляжів Південної Каліфорнії і кращих туристичних напрямків, включаючи Діснейленд, Universal Studios і Лос-Анджелес Лейкерс і Кліпперс гри в баскетбол. Riverside пропонує студентам безпечну навчальне середовище з великою кількістю магазинів, ресторанів і розваг на відкритому повітрі для вивчення після занять.

Значення американського варіанту англійської мови Інституту

Створення високої якості навчального плану Забезпечення чудовою інструкції для студентів Пропонуючи виняткові послуги підтримки, включаючи можливості для навчання обслуговування і позакласних заходів, а також розміщення Проживання в сім'ї Створення навчального середовища, яка є строгим і участь в безпечної та приємній атмосфері Шануючи всіх, будучи чесним, і сміх часто До послуг гостей один-один-один тестовий препарат в TOEFL, IELTS, GRE, GMAT спеціально для іноземних студентів

Розташування

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання