American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Введення

Американський консорціум університетів (ACU) - це група акредитованих вищих навчальних закладів з чудовими програмами та функціями. Його члени служать освітнім потребам тисяч іноземних студентів з усього світу. Обсяг пропозицій АПУ різноманітний та далекосяжний, починаючи від докторських ступенів до докторських програм у багатьох галузях, включаючи передові науки, техніку та технології, а також різноманітні програми, такі як бухгалтерський облік, інжиніринг, право, управління бізнесом, текстиль, харчування та спортивна медицина. АПУ не просто про сильні академічні програми. Міжнародні студенти процвітають у установах, що займаються міжнародною освітою, про що свідчать ресурси - люди, об'єкти, служби підтримки тощо. Вони присвячують це. Це зобов'язання випливає з місії, а не тільки для того, щоб допомогти студентам міжнародних шкіл успішно навчатися, але заручитися внесками для збагачення навчального та навчального середовища для американських студентів. Це також походить від інституційних програм КУА, спрямованих на відправку американських студентів до інших країн для навчання; їхня культурна освіта веде до того, щоб вони стали кращими світовими громадянами та однокурсниками з іноземними студентами, коли вони повертаються. Американський консорціум університетів (ACU) сприяє міжнародному вступу студентів до випускних та бакалаврських програм в своїх інститутах, які пропонують широкий спектр відмінних академічних програм та послуг. Допомога студентам у досягненні вільного володіння англійською мовою та адаптація до нового академічного та культурного середовища забезпечується центрами INTERLINK на кожному студентському містечку.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

МІСЦЕ З АКУ

ACU Locations Map

ДЕПУТАТИ

Університет Вальпараїсо Університет Вальпараїсо (Valpo) - приватний університет з 4500 американських та іноземних студентів з США та 40 країн світу. Успішно вважається однією з провідних університетів Середнього Заходу, Valpo входить до списку тих університетів США, які пропонують найкращі ціни за ціну. У Валпо була давня і горда традиція вітати іноземних студентів з усіх культурних традицій та передумов. Університет пропонує своїм студентам та викладачам справжню міжнародну освіту, яка включає студентів та факультетів у міжкультурному діалозі, культурних обмінах, навчанні за кордоном та навчальні можливості. Valpo знаходиться всього за годину від Чикаго в безпечному, дружньому місті 31 000.

Університет Північної Кароліни в Грінсборо. Університет Північної Кароліни в Грінсборо (UNCG) є складною, підтримуючою та зацікавленою спільнотою, яка стоїть окремо від інших університетів, тому що наша спільна цінність полягає в тому, щоб зробити щось більшим взагалі. Ми визначаємо досконалість не тільки людьми, яких ми залучаємо, і високим рівнем досягнень, які вони прагнуть, а також за допомогою значущих внесків, які вони роблять. З переконанням надати все можливе, ми створили унікальне середовище співпраці та всеосяжності, що підштовхує цікавість та пристрасть. Наше різноманітне співтовариство об'єднує розуміння того, що важливе значення, крім уроків, отриманих у класі, є те, як вони впроваджуються, щоб змінити наші кар'єри та спільноти. Інтеграція міжкультурного та міжнародного досвіду та перспектив у навчальний досвід кожного студента, UNCG - це глобальний університет, в якому люди будь-якої расової або етнічної ідентичності, віку або стану можуть отримати поінформовану оцінку власної та різних культур. Це громада активно залучених студентів, викладачів, співробітників та випускників, заснованих на відкритому діалозі, спільній відповідальності та повазі до чіткого внеску кожного члена.

Університет Св. Амвросія Університет Св. Амвросія (SAU) - це акредитований, всеосяжний університет, добре відомий своєю відданістю академічному майстерності, ліберальному мистецтву, соціальній справедливості та служінню. СУА нараховує понад 70 областей навчання, що ведуть до бакалаврських, магістерських та докторських ступенів. Найбільш поширеними областями для студентів, що навчаються в університеті, для міжнародних студентів є інженерна справа, інформатика, бізнес та менеджмент. На рівні випускників програми з високим рівнем міжнародної підготовки - це майстер бухгалтерського обліку, магістр ділового адміністрування та магістр наук з менеджменту інформаційних технологій.

Державний університет штату Індіана Університет штату Індіана (ISU), державний докторський науково-дослідний університет, який пропонує студенти та аспіранти з більш ніж 100 спеціальностей, надає видатні освітні можливості студентам, підвищує якість життя, поширюючи знання через навчання та дослідження, а також сприяє творчому та науковому програмування

Державний університет штату Монтана, штат Монтана, розташована в одному з найбільш вражаючих університетських установ в США. Він пропонує всі переваги великого університету з дружньою спільнотою меншого кампуса. МВУ, заснований у 1893 році як всеосяжний державний фонд земельних грантів, є одним з 50 найбільш технологічних університетів у світі. З 16404 студентів, 722 є міжнародними з 75 різних країн. Масовий учень МГУ до викладацького складу 19: 1 робить професорську роботу доступною і забезпечує практичні можливості навчання. Студенти МГУ можуть вивчати свої інтереси, отримати нові перспективи та отримати професійний досвід, необхідний для побудови динамічного майбутнього.

Університет Техаса Сіетла Студенти вибирають Східний Тихоокеанський Університет (СПУ) за його суворих вчених, підтримуючу спільноту, зоряне місце розташування в Сіетлі, а також бачення того, як задіяти культуру та змінити світ. СПУ є християнським університетом, в якому навчається більше 4000 випускників та студентів з 39 країн та 45 держав. Випускники СПУ відомі своєю компетенцією та характер, що призводить до позитивних змін у громадах у всьому світі.

Мовні центри INTERLINK Успіх сучасного світу вимагає посилення міжкультурної компетенції та ефективних комунікативних навичок. Знання другої мови, особливо англійської мови, є життєво важливим для іноземних студентів та ділових людей. Для цього INTERLINK надає унікальний навчальний план, натхненний вивченням теорій, досліджень та практичних додатків. Історія INTERLINK дозволяє учням брати активну участь у різноманітних мовних, академічних та міжкультурних установках. Індивідуальні потреби та прогрес ретельно контролюються, і протягом цього процесу учні отримують заохочення, підтримку та допомогу. ІНТЕРЛІНК, розташований в університетських містечках провідних американських університетів, пропонує своїм студентам повний доступ до всіх можливостей та багатьох академічних послуг, включаючи допомогу при умовному вході в ці установи. Крім того, студенти можуть зустрічати американських студентів та професорів, проводити аудиторські перевірки або брати класи за кредитами, а також навчатися в університеті. Протягом усього періоду навчання студенти та спеціалісти допомагають їм вирішувати свої особисті, культурні та академічні проблеми.

UNCGMAIN03

Умовний прийом

Академічно кваліфіковані студенти, які не володіють необхідним знанням англійської мови, можуть бути умовно зараховані до інституту члена АПУ, якщо вони зараховуються до INTERLINK до початку своєї академічної освіти. Після успішного завершення програми та за умови, що зазначені в початковому умовному вступному листі установи-члена КУА, вони можуть бути визнані як постійні студенти. Деякі університети, що беруть участь у ACU, вимагають, щоб студенти подали заповнені анкетування, офіційні виписки зі шкіл, які раніше відвідували школу, документацію про фінанси та, можливо, рекомендаційні листи. Інші університети повинні лише переглянути офіційні стенограми, щоб прийняти рішення про умовну прийнятність студента. У всіх випадках однією з умов буде або досягнення певної оцінки TOEFL або IELTS, або успішно завершити програму INTERLINK. Допомога в поданні заявки до університетів доступна безкоштовно для всіх студентів INTERLINK.

Розташування

 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, США

   • Bozeman

    Bozeman, США

    Запитання