AMD Akademie Mode & Design

AMD Akademie Mode & Design

AMD Akademie Mode & Design

Введення

AMD Akademie Mode & Design пропонує міжнародні сертифіковані навчальні програми з моди, дизайну, засобів масової інформації, комунікацій та управління. Популяризація та підтримка творчої та бізнес-орієнтованої молоді залишається важливим стратегічним напрямком AMD Akademie Mode & Design протягом 30 років своєї спеціальної освітньої діяльності. Ми виховуємо гнучких та відкритих спеціалістів з досвідом та ноу-хау, а також здатністю до міждисциплінарного та цілісного підходу для міжнародних креативних галузей.

AMD розшифровується як інновації, міждисциплінарний підхід, якість викладання та досліджень, практична актуальність та індивідуальний кар’єрний розвиток. Академія має п'ять містечок у значних німецьких творчих локаціях Гамбурзі, Дюссельдорфі, Мюнхені, Берліні та Вісбадені.

Кафедра вищої освіти Академії була об'єднана з Університетом прикладних наук Фрезеніуса і стала кафедрою дизайну, навчальним підрозділом для Школи моди моди AMD та Школи дизайну AMD.

AMD використовує свою міжнародну мережу. Інтенсивне співробітництво та практичні проекти з міжнародними спеціалістами з моди, дизайнерами, вченими та керівниками брендів дають можливість навчатись на найвищому рівні якості протягом 30 років.

Інформація про галузь, а також практичний семестр формують інформативні та захоплюючі аспекти. Добре відомі компанії, наприклад, Calvin Klein, hessnatur, Peek & Cloppenburg, Marc O'Polo, Walt Disney та багато інших.

З 2016 року AMD є постійним членом Міжнародного фонду модних технологій (IFFTI) і, отже, є частиною глобальної мережі провідних навчальних закладів індустрії моди в галузі дизайну, техніки та моди.

Понад 5 000 випускників вже пройшли навчання AMD. Випускники успішно займалися бізнесом для себе або працюють для таких відомих брендів, як Alexander McQueen, Hermes, Vogue, InStyle, Cosmopolitan, Porsche та Zalando.

Досвід за кордоном та міжнародною мережею з університетами-партнерами

AMD має численні партнерські стосунки з такими шанованими міжнародними університетами, як Коледж Берклі в Нью-Йорку / США, Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) у Мілані / Італії, Європейський коледж бізнесу та управління (ECBM) у Лондоні / Великобританія, Лондон Коледж моди (LCF) у Лондоні / Великобританія, Університет острова Ванкувер у Ванкувері / Канада, Пекінський нормальний університет у Чжухаї / Китай, Університет Хонгік у Сеулі / Південна Корея, Університет Антверпен в Антверпені / Бельгія, Hogeschool Gent, Школа мистецтв ( KASK) у Генті / Бельгія та Університет нового дизайну (ND) у Санкт-Пельтені / Австрія.

AMD також бере участь у програмі Erasmus і в цьому контексті надає привабливі спонсорські можливості для стажувань та семестрів за кордоном в межах ЄС.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Hamburg

  Alte Rabenstraße 1, 20148, Hamburg

  • Düsseldorf

   Karl-Friedrich-Klees-Str.10, Platz der Ideen, 40476, Düsseldorf

   • Munich

    Infanteriestraße 11a/ Haus E2, 80797, Munich

    • Berlin

     Jacobowitz Hof Pappelallee 78/79, 10437, Berlin

     • Wiesbaden

      Moritzstraße,17a, 65185, Wiesbaden

      Запитання