AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

Введення

Передумови Система AMA освіти (AMAES) є найбільшою освітньої мережі в Азії і членом АМА групи компаній. Це компанія, яка управляє і керує наступними школами в Філіппінах:

AMA університет AMA коледжі ABE Міжнародний бізнес-коледж (ABE) ACLC коледж AMA Комп'ютер Навчальний центр (ACLC) Сент-Огастін Школа медсестер (SASN) Delta Air International Aviation Academy (DAIAA) Південний Лусон коледж Sta. Вероніка коледж AMA Базова освіта (колишній Санкт-Августин Міжнародна школа) AMA Школа Медицини (AMASOM)

AMA КОЛЕДЖ І AMA УНІВЕРСИТЕТ У 1980 році посол Амабль Р. Aguiluz V, також відомий як батько комп'ютерної освіти на Філіппінах, бачив попит на повністю навчених комп'ютерних професіоналів; Проте, протягом цього часу, жодна установа на Філіппінах не запропонував професійне комп'ютерна освіта. Знаючи вплив технології в галузі і як це буде стимулювати прогрес, посол Aguiluz відгукнувся на попит і вирішив поставити школу, яка буде пропонувати комп'ютерна освіта; отже, AMA Інститут комп'ютерних досліджень був заснований і в кінцевому підсумку призвело до створення AMA комп'ютерного коледжу, який був першим, щоб запропонувати курси з інформатики та обчислювальної техніки.

Крім того, що в першу чергу запропонувати ІТ-курси на Філіппінах, AMA Коледж був також першим:

Пропозиція Електронне навчання Надання 1 до 1 співвідношення студент-комп'ютер пропозиція Мехатроніка Отримати сертифікат якості ISO 9001 серед всіх шкіл на Філіппінах Стати Прем'єра Освіта партнером Microsoft Стати ексклюзивним навчання партнером Avaya Розгалузилася ключових міст і муніципалітетів на Філіппінах Розробіть університетське місто на Філіппінах, порівнянну з Harvard, MIT і інших аналогічних установ

Як проходить час, AMA коледж продовжує поліпшуватися і навіть розширила свою діяльність, пропонуючи курси, пов'язані з бізнесом і фінансами, мистецтва і науки і техніки, що призвело до його зведенні в AMA університеті, після присудження статусу університету Комісією філіппінського уряду по вища освіта (КВО) 20 серпня 2002 року.

СИСТЕМА ОСВІТИ AMA Через кілька років після того, як AMA коледж був заснований посол Aguiluz вирішив почати нове зусилля шляхом створення нових шкіл, які будуть спеціалізуватися в конкретних областях, таких як бізнес, технічних навичок в області ІТ, охорони здоров'я та гостинності. Це було в кінці кінців зрозумів, коли він створив АМА Computer Learning Center, ACLC Коледж, ABE Міжнародний бізнес-коледж і Сент-Огастін Школа медсестер. Для того, щоб ефективно управляти AMA коледжу і його сестра школи, AMA освітні системи Holdings, Inc. було встановлено, що в даний час компанія, яка управляє бізнес освіти AMA групи компаній.

НОВІ ЧЛЕНИ СИСТЕМИ ОСВІТИ AMA Уніфіковані своєю репутацією найбільшої освітньої мережі в Азії, AMAES недавно придбала наступні школи з метою зміцнення репутації організації і виконувати своє завдання щодо забезпечення якісної освіти для всіх:

Delta Air International Aviation Academy Південний Лусон коледж Sta. Вероніка коледж Норвезька морська академія

МІЖНАРОДНІ ОПЕРАЦІЇ

AMAES продовжує розширювати охоплення і збільшити її глобальну присутність шляхом створення шкіл не тільки на Філіппінах, а й в інших країнах. Ось школи під AMAES, які вже працюють в інших країнах на сьогоднішній день:

AMA Міжнародний університет Бахрейну AMA Міжнародний навчальний інститут Бахрейн AMA Міжнародний інститут навчання Оман ACLC Макао ACLC Гонконг Аль Fawz Міжнародна школа

Розташування

  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

Запитання