Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Введення

Коротка інформація про освітню організації:

Педуніверситет забезпечує систему освіти міста і краю фахівцями різних профілів, здійснюючи підготовку вчителів, вихователів, психологів, логопедів, педагогів додаткової освіти. Крім того, АлтГПУ акумулює в собі потенціал розвитку регіону, формуючи вчителів шкіл краю, покликаних розвивати культурно-освітню основу суспільства, навчати і виховувати майбутніх інженерів, лікарів, діячів культури.

Зараз в АлтГПУ навчаються більше шести тисяч студентів. Професійна підготовка у ВНЗ здійснюється за освітніми програмами бакалаврату магістратури. Регулярно в АлтГПУ відкриваються нові спеціальності, що відповідають вимогам часу і суспільства: "Організація роботи з молоддю", "Фізична культура" (тренер), "Російська мова і література в роботі з дітьми з ОВЗ" і ін. Педуніверситет - один з небагатьох вузів краю, де кількість бюджетних місць не тільки залишається на стабільному рівні, а й збільшується, що, безумовно, привертає абітурієнтів.

Поряд з педагогічними напрямками реалізуються програми гуманітарного, соціального циклів, в області економіки і управління, культури і мистецтва, сфери обслуговування, інформатики та обчислювальної техніки.

У АлтГПУ діють два дисертаційних ради: дисертаційна рада за спеціальностями «Загальна педагогіка, історія педагогіки і освіти (педагогічні науки)», «Теорія і методика професійної освіти (педагогічні науки)» і рада «Германські мови», який є єдиним подібного роду на території Сибірського і Далекосхідного федеральних округів.

Розташування

  • Barnaul

    Ulitsa Molodezhnaya,55, 656031, Barnaul

    Запитання