© Carrianna Field
Allwomen

Allwomen

Allwomen

Введення

Ми вважаємо, що будь-який досвід є правильним фоном, щоб стати жінкою в галузі техніки. Ось чому ми розробляємо наші програми для вас від 0 до 100, а ми пропонуємо наставництво та допомогу від початку до кінця. Тому що ваше минуле не повинно бути перешкодою у вашій подальшій кар’єрі!

За допомогою наших програм ми навчаємо вас, як стати вченим даних, менеджером продуктів або дизайнером UX відповідно до ваших прагнень. Кожен клас пристосований до власних інтересів наших учнів і натхненний пошуком рішень проблем із реального життя. Це завершується можливістю побудувати власний проект, керований вашими особистими пристрастями.

В даний час жінкам не вистачає безпечного та позитивного середовища, де кожна людина може почуватись вільно вчитися одне в одному (та разом із ними). Тому ми вирішили створити академію, яка передбачає цей простір спеціально для жінок. Але ми все ще любимо своїх союзників, яких запрошуємо відвідувати наші заходи та особливі випадки!

Наші програми розроблені та викладаються професійними жіночими технічними експертами, які підготують вас до оволодіння навичками, необхідними для успіху у вашій технологічній кар'єрі. Майбутнє технологій потребує більше жінок - і ми тут, щоб це здійснити.

Розташування

 • Barcelona

  Av. de Francesc Cambó, 17, 08003, Barcelona

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання