Allen University

Allen University

Allen University

Введення

створені з Африканської методистської єпископальної (AME) Церква'S бажання навчати знову звільнених рабів, Аллен університет була заснована в 1870 році як приватний, Крістіан, Гуманітарні науки, Історично Чорний Коледж і Університет (HBCU).

dtyka

Аллен університет названий на честь Річард Аллен, Засновником AME Церква. Аллен університет, Визнаний першим університетом у Південна Кароліна заснована Афроамериканці для освіти афро-американців, Також є першим університетом імені після того, афроамериканця, У той час як первинний фокус Аллен університет тренував міністрів і вчителів, університет виріс за ці роки з підготовки та оснащення випускників в інших академічних областях. Університет прагне забезпечити високу якість навчання для своїх студентів.

Присвячується успішності учнів

Сьогодні Аллен університет виросла запропонувати 21 концентрації в восьми академічних спеціальностей, включаючи математику та природничі науки, гуманітарні науки, управління бізнесом, релігії та суспільних наук. Кожен член нашого викладацького має ступінь магістра, З багатьма містять PhDs, студенти Аллен університет насолоджуватися дружною навчального співтовариства з виділеним факультету і доступ до реальним досвідом. Як тільки ви ступити на території кампусу, ви стаєте частиною сім'ї Аллена.

Розташування

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

Запитання