Keystone logo
© Carrianna Field
Escuela Albufera

Escuela Albufera

Escuela Albufera

Введення

Розташований в L'Albufera Національний парк, наша академія великий шанс для вивчення іспанської мови в Іспанії. Природа все навколо, і ви можете насолоджуватися перебуванням в наших розкішних деревних зроблених бунгало, в гармонії з навколишнім середовищем. Мало того, що ми пропонуємо уроки іспанської, але й ми пропонуємо незрівнянний відпочинок, щоб дізнатися, весело провести час і прийняти участь з людьми з інших країн і культури.

Культурний обмін точка Валенсії тут!

Albufera Школа також пропонує Вам різні розважальні заходи, такі як походи, паелья кулінарії звичайно, велосипед оренди, сальса уроки танців і екскурсії по місту. Або, якщо хочете, ви можете просто лягти на сонці і насолодитися свіжим сангрию, маючи зануритися в наших теплих пляжах або ви можете розслабитися після гарного сієсти в нашій приватним басейном під пальмою.

Всі ці особливості роблять Albufera школа не просто мовна школа, але з ідеальною долі щоб провести свій відпочинок і насолодитися і відкрити трохи більше про Валенсії та Іспанії.

Наша школа розташована в прекрасному природного середовища, Національного парку L'Albufera, в El Saler.

El Saler є район Валенсії, всього в 5 км від міста. Це та область, з великою природної спадщини і ідеальне місце, щоб виявити і, космополітичний і традиційний, сторони Валенсії і копатися в корінні цієї прекрасної культури.

Умови проживання:

Розташування

 • Valencia

  Carrera Del Riu 556 El Saler, 46012, Valencia

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання