Albany State University

Albany State University

Albany State University

Введення

Albany State University стане всеосяжним університетом та потужним каталізатором економічного зростання та розвитку Південно-Західної Грузії. ASU буде визнано за його інноваційну та творчу доставку відмінних освітніх програм, широкого залучення громадськості та державної служби, а також творчих стипендій та прикладних досліджень, які збагачують життя різноманітних виборчих округів, які обслуговує університет.

Albany State University , що є гордістю членства в університетській системі Грузії, піднімає свою громаду та регіон, пропонуючи широкий спектр програм випускників, бакалаврів, асоціацій та сертифікатів у своїх головних кампусах в Олбані, а також у стратегічно розміщених філіалах і в Інтернеті. Успішно навчаючи та навчаючись, Університет готує студентів до ефективних внесків до глобально різноманітного суспільства, де знання та технологія створюють можливості для особистого та професійного успіху. АСУ поважає і спирається на історичні коріння своїх інституційних попередників з його відданістю доступу та сильному культурному спадщині, яка поважає різноманітність у всіх його формах і надає всім студентам необхідну їм основу для досягнення успіху. Через творчу науку, дослідження та державну службу факультет університету, співробітники, студенти та адміністратори утворюють стратегічні альянси всередині та за кордоном для сприяння розвитку громад та економіки, що сприяє поліпшенню якості життя громадян Південно-Західної Грузії та інших країн.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Albany

    College Drive,504, 31705, Albany

Запитання