Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Введення

Вища школа ім. Гарольда Ллойд Мерфі

Ваше рішення про продовження вашої освіти є свідченням вашого бажання зробити прямий вплив на цей світ. А якщо ви хочете навчити лідерів завтра, працювати на шляху до лікування хвороби або стати справжнім агентом для зміни політики, ASU має намір забезпечити вас факультетом, ресурсами та освітою світового рівня, які вам потрібні для досягнення успіху.

Настав час знайти своє майбутнє в наукових дослідженнях, реабілітації, консультуванні, освіті чи політиці з вищою освітою або докторантом у вищій школі в штаті Алабама.

Бачення вищої освіти

Бачення вищої освіти полягає в наступному: пропаганда синергетичного середовища для підтримки трансформаційного та вищої освіти в світовому класі в державному університеті штату Алабама.

Вища школа місії Гарольда Ллойд Мерфі

Фундаментальна місія вищої школи Мерфі полягає в тому, щоб (1) забезпечити керівництво доктором університету, спеціалістом з освіти, ступенем магістра та сертифікації, програмами післядипломної освіти; (2) служити загальним адвокатом для розвитку вищої освіти; І (3) забезпечити нагляд за стандартами передового досвіду, справедливості та справедливості у всіх програмах випускників.

Державний університет штату Алабама є студентом-центром, вихованням, всебічним та різноманітним державним історично чорним університетом, який прагне до досягнення досконалості в галузі викладання, досліджень та державної служби. Університет виконує свою місію, розвиваючи у своїх учнях критичну думку, художню творчість, професійну компетенцію та відповідальне громадянство; Шляхом додавання до знань для підвищення якості життя шляхом дослідження та відкриття; І допомагаючи просувати державу та націю через продуману державну службу. Запропонувши бакалавриат через докторські ступені, Університет підтримує науковий та творчий факультет, найсучасніші можливості та живу атмосферу, в якій всі члени громади кампуса можуть працювати і навчатися в приємній та привабливій обстановці. Відповідно до її впевненості в тому, що раса, стать чи економічний стан перешкоджають розумінню, креативності чи досягненню, АСУ є мостом до успіху для тих, хто зобов'язується дотримуватися конструктивних елементів розвитку, фокусу, наполегливості та винагороди.

Розташування

  • Montgomery

    915 S Jackson St Montgomery, AL 36104 USA, 36104, Montgomery

    Запитання