Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

Введення

Про нас

American Learning Advant-edge ( Ala-Edge ) є освітньо-сервісною компанією в Толедо, штат Огайо. Компанія почала працювати як постачальник послуг з підготовки стандартизованих випробувань та академічного навчання. Основним цільовим ринком стали іноземні студенти, які мали потребу в досягненні високих результатів в іспитах або на місцях.

Ala-Edge пообіцяв себе активно надавати студентам солідні освітні та професійні послуги. Ми не тільки прагнемо гарантувати досконалість послуг, але ми також процвітаємо, щоб допомогти студентам досягти своїх відповідних цілей. Щоб досягти цього, ми взяли в руки високоякісну команду кваліфікованих тренерів та викладачів, які не тільки придбали різноманітні навички, але також захоплюються передачею знань, щоб перевершити очікування від наших послуг.

Наш слоган - "Наш найсучасніший сервіс Претендент до вашої майбутньої користі!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

Місія

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити студентів унікальним досвідом і перевершити їх очікування з цілеспрямованим якісним наданням послуг та досконалістю. Ми завжди там, щоб служити потребам наших студентів, які потребують просування по англійській мові за їх академічні, професійні та особисті потреби. Ми прагнемо забезпечити якісну інструкцію та прагнемо створити позитивне навчальне середовище. Таким чином, ми просуваємо чотири основні цінності: досконалість, різноманітність, професіоналізм та послідовність. Ми також пропонуємо сучасні інструкції в класі, ефективні інструменти оцінювання та кваліфіковані тренери / інструктори для забезпечення того, щоб наші студенти відповідали своїм навчальним цілям.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

Основні послуги

Інтенсивна підготовка англійської мови: ми професійно керуємо програмою інтенсивного вивчення мов (ILP) у коледжі Девіса. ILP - це інтенсивний диплом англійської мови, затверджений Державною радою кар'єрних коледжів

Підготовка стандартизованого тесту: ми пропонуємо курси з підготовки до тестування для TOEFL, IELTS, MELAB, PTE та інших іспитів з англійської мови. Наші інші пропозиції - від підготовчих курсів до іспитів до прийомів випускників, таких як GMAT, GRE та LSAT. Ми надаємо курси денного, заочного та навчального курсів для задоволення потреб у навчанні студентів та допомагаємо їм досягти своїх академічних потреб.

Літній EduFun: для поліпшення навичок вивчення англійської мови та набуття навичок IELTS / TOEFL під час літніх канікул, тоді ви прийшли в потрібне місце, де освіта

Розташування

 • Toledo

  Columbus, Ohio, 43210, Toledo

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання